printerscd
07.06.13,06:41
buchač
07.06.13,04:58
...keď som pozrel , tak Tento dom je nič moc .....
Rád by som vedieť rozmery jednotlivých miestností , na tých fotkach sú tie podkrovné izby možno menšie ako v bežnom paneláku ...

Ale to je môj názor , ja mám inakší pohľad na RD ....
Gabhus
08.06.13,02:23
No ja by som si zistila aj firmu, ktorá to stavia, pretože poznám v PO niekoľko takých čo stavajú z najlacnejších poľských materiálov a predávajú draho - akože luxus. Moja predstava o RD je trochu iná ako tá na obrázku, ale na druhej strane v tej obci sa nebýva zle. Je tam MHD, lesy, blízko mesta, pekné okolie...
alaya1
08.06.13,03:07
Videla som osobne tieto domy- v skutocnosti velky otras. Je to rychmostavba a povedzme si uprimne, ak niekto v PO stavia dom v dosahu MHD za takuto cenu, je to brak..Cena domu je aj s pozemkom a proviziou pre RK. takze je to podla mna velmi zla kupa.Pozemok je malicky, snad sa ti na neho zmesti auto. Hladam v PO dom uz dlho, takze mam domy v "merku".
lapejko
09.06.13,18:40
akože vila...terasa týchto rozmerov je luxus, ktorý by sa mal výrazne odzrkadliť v cene domu, zábradlie je na virtuálnom projekte kotvené do terasy, čo je neprípustné z tepelnotechnického aj hydroizolačného hľadiska, v hrubej stavbe z pórobetónu sú použité nevhodné tehlové preklady, diskutabilné vyhotovenie parozábrany, pravdepodobne priveľký rozteč CD profilov, chýbajúce tesniace pásky na utesnení okien a nevhodné hadice na teplovzdušný rozvod od kozuba...treba si prejsť všetky plánované detaily a rozpočet so skúseným stavbárom, stavebným dozorom alebo projektantom.