Michal Mäsiar
07.06.13,10:03
Dobrý den. Chcem sa opýtať - Pokazil sa mi telefón tak som zohnal starší rovnakej znacky a kedze bol zablokovaný pre o2, ktorý mám, dal som ho odblokovať. Avšak zistujem ze mi stále chytá slabý signál, v interieroch niekedy žiadny ani sa dovolať nemôžem, a často aj preblikáva na pôvodného operátora t-mobile , tak neviem či to nie je pôvodným operátorom, alebo či to je mobilom, že je anténa nejak oslabená, alebo čo. Nedá sa s tým niečo spraviť? Ďakujem.
občasník
07.06.13,08:35
No ak si predtym nemal problem so signalom pri tom mobile co sa ti pokazil, treba hladat pricinu v uz naozaj starej nokii 3110.
lujza.j
07.06.13,08:56
No napr. v poslednych dnoch aspon tu v Ba.....je s t comom,taky indi vindi problem...ale tiez sa priklanam k moznej slabsej antene...
Michal Mäsiar
07.06.13,20:06
a neda sa s tym nieco robit?...antena sa da teoreticky vymenit, ci?
Michal Mäsiar
07.06.13,20:08
nožno by som ju skusil vymeniť za tu v tom starom ak sa da len neviem, či sa ta čast z antenou da vybrat, musim sa na to pozret a bojim sa ze to uz vobec nepojde
choppie
11.06.13,19:50
já jsem měla kdysi podobný problém s mou 3110 a byla anténa. Ale u téhle to může být klidně kde co. vždyť to už je starej mobil.
Michal Mäsiar
14.06.13,19:57
no ved to...ze je stary...ale chcem ho este pouzivat....aspoon kym funguje....som myslel ze vymenim antenu z toho druheho ale sa mi nepodarilo odkrutit, kedze som akurat nemal poruke ten specialny srobovak....tak som ho znova pospajal...ale asi som tam niečo porušil - k dobremu, lebo odvtedy sa signal značne zlepšil :)
Peggynka
15.06.13,07:53
Keď máš O2,tak si daj príjem cez T-mobile (voľba operátora).Ja som musela chodiť až von na schody a suseda telefonuje v okne.Potom som sa naštvala,volala som na O2 a poradili mi,že môžem si vybrať na telefóne cez voľbu operátora,kde mám lepší signál a teraz je to bez problémov.Takže si vyskúšaj a vyber si najlepší a nastav si to.
Indeed
15.06.13,12:02
Operator musí zabezpečiť fungovanie na Všetkých frekvenciach, teda aj na tej 900 MHz , na ktorej "fachčia" všetky stare telefony..