vici
12.03.06,18:39
Dobrý deň, prosím o radu. Požiadal na mňa jeden živnstník o vypracovanie daňového priznania a tam som sa stretla s touto situáciou. On počas celého roka vyplatil v hotovosti jednému nezamestnanému sumu 40000, má túto sumu po troškách zaúčtovanú v prevádzkovej réžii, je to správne? Neodviedol z tejto sumy daň za nezamestnaného, má nezamestnaný podať daňové priznanie?(nepoberal žiadane dávky ani nijaké iné príjmy už nemal) (Tieto peniaze mu boli vyplatené za pomocné práce na stavbe alebo vykladanie a nakladanie tovaru a iné drobnosti.) Ďakujem, vici
mysimis
12.03.06,17:45
Nie je to správne. Podľa toto čo píšeš zamestnával na čierno. A v nákladoch by som to vôbec nenechala.
Zita5
12.03.06,18:34
Dobrý deň, prosím o radu. Požiadal na mňa jeden živnstník o vypracovanie daňového priznania a tam som sa stretla s touto situáciou. On počas celého roka vyplatil v hotovosti jednému nezamestnanému sumu 40000, má túto sumu po troškách zaúčtovanú v prevádzkovej réžii, je to správne? Neodviedol z tejto sumy daň za nezamestnaného, má nezamestnaný podať daňové priznanie?(nepoberal žiadane dávky ani nijaké iné príjmy už nemal) (Tieto peniaze mu boli vyplatené za pomocné práce na stavbe alebo vykladanie a nakladanie tovaru a iné drobnosti.) Ďakujem, vici

Tie postupné výplaty nezamestnanému treba určite vyhodiť z výdavkov , pretože SZČO priamo priznáva, že zamestnáva na čierno a koleduje si o pokutu jednak živnostník a jednak nezamestnaný/pre tohto čierneho zamestnanca bolo by to ešte horšie ,ak by bol evidovaný na úrade práce / , proste obaja sú ohrozený pokutou .
evina
12.03.06,18:50
Dobrý deň, prosím o radu. Požiadal na mňa jeden živnstník o vypracovanie daňového priznania a tam som sa stretla s touto situáciou. On počas celého roka vyplatil v hotovosti jednému nezamestnanému sumu 40000, má túto sumu po troškách zaúčtovanú v prevádzkovej réžii, je to správne? Neodviedol z tejto sumy daň za nezamestnaného, má nezamestnaný podať daňové priznanie?(nepoberal žiadane dávky ani nijaké iné príjmy už nemal) (Tieto peniaze mu boli vyplatené za pomocné práce na stavbe alebo vykladanie a nakladanie tovaru a iné drobnosti.) Ďakujem, vici

To, čo som hrubo vyznačila v Tvojom dotaze,nehovorí presne o čo ide?
1. Na základe čoho mu to vypaltiL?
2. Čo znamená po troškách?
3. Nebol tu náhodou aplikovaný nasledovný paragraf?
Zákon č. 5/2004 o službách zamestnanosti :


Paragraf 6- uchádzač o zamestnanie
1/ Zamestnanie na účely tohto zákona je vykonávanie zárobkovej činnosti zamestnancov podľa § 4, prevádzkovanie alebo vykonávanie samostatnej zárobkovej činnosti samostatne zárobkovo činnou osobou podľa § 5 a vykonávanie slobodného povolania podľa osobitných predpisov.
2/ Uchádzač o zamestnanie na účely tohto zákona je občan, ktorý môže pracovať, chce pracovať a hľadá zamestnanie a je vedený v evidencii uchádzačov o zamestnanie úradu (ďalej len "evidencia uchádzačov o zamestnanie") a ktorý a) nie je zamestnanec podľa § 4, ak tento zákon neustanovuje inak,
b) neprevádzkuje ani nevykonáva samostatnú zárobkovú činnosť; za skončenie prevádzkovania alebo vykonávania samostatnej zárobkovej činnosti sa považuje deň odhlásenia sa z poistenia v nezamestnanosti, najskôr odo dňa podania odhlášky z poistenia v nezamestnanosti,
c) nevykonáva zárobkovú činnosť v členskom štáte EU alebo v cudzine,
d) vykonáva zárobkovú činnosť v rozsahu najviac 64 hodín mesačne a ktorého mzda alebo odmena za výkon tejto činnosti nepresahuje 3 200 Sk mesačne, pričom za zárobkovú činnosť sa považuje osobné vykonávanie činnosti na základe pracovnoprávneho vzťahu podľa osobitného predpisu alebo iného právneho vzťahu podľa osobitných predpisov;/tu je odvolávka na občiansky alebo obchodný zákonník/ skutočnosti o počte odpracovaných hodín a o výške mzdy alebo odmeny preukazuje uchádzač o zamestnanie na požiadanie úradu.



P.s.Písmeno d/ bolo pôvodne uvedené v znení pred novelou zákona tak som tam vsunula správne znenie, to je pre tých čo už čítali pôvodný text /dnes už neplatiaci/, čo na podstate problému zadávateľa nič nemení.

Do 1.4.2005 platilo:
d/ vykonáva zárobkovú činnosť v rozsahu najviac 16 hodín týždenne a ktorého mzda za výkon tejto činnosti nepresahuje 800 Sk týždenne.