ynna
10.06.13,07:32
Ahojte. chcela by som poprosit o radu ohladom dph pri kupe os. automobilu. Dostali sme fakturku kde je uvedena dph 0. Kupujeme auto do sro-cky z autobazaru. Jednoducho iba obstaram automobil v kupnej sume a dph teda neriesim...alebo?....dakujem pekne...
Andrej13
10.06.13,08:31
Každý nie je platca DPH. Takže suma bez DPH na obstaranie a zaradiť do majetku. DPH nerieš.
Tweety
10.06.13,08:32
Áno, tak, nemáš čo riešiť,kedže obstarávaš MV bez dane.
KEJKA
10.06.13,08:56
podľa mňa na faktúre by mal byť uvedený §66, podľa ktorého sa predaj pravdepodobne uskutočnil.
marjankaj
10.06.13,08:59
A nie je to zálohová faktúra?
ynna
10.06.13,10:05
nie je to riadna faktura