Lota1
10.06.13,12:10
Dobry den, potrebovala by som poradit ohladom instalacie softveru do notebooku pre multifunkcne zariadenie Canon i-sensys MF4580dn. Notebook je Fujitsu Lifebook AH532 s OS MS Windows 7 Home Premium. Ked vlozim instalacne CD do notebooku a chcem spustit instalaciu softveru, objavi sa mi toto hlasenie: "Could not start setup under the current environment. Check the start condition of setup." Na stary stolny pocitac (s XP) mi softver nainstalovalo bez problemov, ale potrebovala by som si tlaciaren pripojit k notebooku. Vedeli by ste mi, prosim, poradit ako postupovat? Vopred velmi pekne dakujem a prajem pekny den.
judit.esam
10.06.13,11:47
asi to bude nastavenie vo windows, niečo také, že windows nepustí inštaláciu , lebo ne je to v originál nastavení, skús pripojiť najprv tlačiareň a keď si vypýta cd tak daj či čo povie na to.... alebo trebárs kontaktovať sa s canon či tak... vždy radi pomôžu...
Lota1
10.06.13,12:07
skusim asi teda canon....lebo nejde mi to ani tym opacnym sposobom....vdaka
KoxXxo
10.06.13,12:45
Lota1
10.06.13,14:33
Velmi pekne dakujem, stale sice vypisovalo chybu na ich serveri, ale nakoniec mi to nacitalo a instalacia prebehla ok, tlaciaren funguje, tak dakujem velmi pekne, prajem pekny den :)