Michal Bohus
10.06.13,14:53
objednal som z internetoveho obch.tovar. nedoslo mi potvrdenie o prijati objednavky ani ziadne ine . pisal som cez kontaktny formular ziadost o potvrdeni objednavky,zasa nic. tak so tovar lupil v kamennom od ineho obchodnika. po tyzdni mi prisiel mail ze tovar bol odoslany. nechcem ho. chcu zaplatit 20€ storno poplatok. co teray podla vas?
Bartková Monika
10.06.13,14:40
ok
KEJKA
10.06.13,14:51
treba si pozrieť všeobecné obch.podmienky
tiež závisí od toho, či potvrdenie naozaj neposlali.
Otázka je, či sa im oplatí 20EUR vymáhať súdne - ved ty si nič nestornoval, len tovar neprevezmeš - aspoň tak som to pochopila.
draik
10.06.13,16:40
Ak by bol problém, tovar prevezmite a na druhý deň od zmluvy odstúpte (pri objednávke cez internet máte na to zákonný nárok) a požiadajte o vrátenie peňazí. Je však vôbec otázne, či došlo platne k uzatvoreniu kúpnej zmluvy.
kopretinka
10.06.13,16:43
a pozrel si sa aj do spamu,či tam nebola od nich automatická odpoveď ohľadne objednávky?
j.sch
13.06.13,06:18
Alebo u mna sa stáva že zákazník omylom napíše zle svoj email ... Stáva sa .. potom potvrdenie príde nikam , alebo niekomu inému ..
dmc
14.06.13,19:48
objednavam toho z netu dost ale vzdy mi pride potvrdenie objednavky a dost casto ma telefonicky kontaktuju a overuju si objednavku. Pokial by mi neprislo ziadne potvrdenie objednavky ani nic podobne neplatil by som im za ziadne stornovanie objednavky - aky to bol e-shop.

Teoreticky ak poznam tvoju adresu - mozem miesto teba objednat na tvoju adresu cokolvek a ty budes platit storno ???