spajkinko
10.06.13,15:46
v r.2013 som budovu, ktorú prenajímam s oslobodením od DPH , ale vstupy DPH pri rekonštrukcii som mal celé s odpočtom DPH, tieto nebudú nijak krátené?
Koeficient sa na ne nevzťahuje? Koeficient použijem až v r.2014?
marjankaj
10.06.13,15:54
Samozrejme to musíš krátiť. Pozri §50/3