Kaythly
11.06.13,09:40
Ahojte, aktuálne sa zaraďujem k začínajúcim podnikateľom a onedlho ma čaká osobné stretnutie s dodávateľom, za účelom dohodnutia podmienok a rôznych iných potrebných vecí k spolupráci. Možno moja otázka bude znieť veľmi neprofesionálne, ale neviete mi povedať, ako také stretnutie prebieha? Na čo sa mám konkrétne zamerať, opýtať, na čo nezabudnúť, čo so sebou priniesť. Veľmi dôsledne sa nato pripravujem, keďže mi na tom samozrejme záleží, preto má zaujímajú aj Vaše skúsenosti a rady. Ďakujem vopred za odpovede.
Danielle369
11.06.13,07:54
Niektorí dodávatelia chcú kopiu živnostenského listu, iným stačí len ičo,dičo...teba bude zaujímať hlavne cena za dodaný tovar a či ti poskytne aj zlavu za väčšie množstvo tovaru...stretnutie prebehne šup-šup
Kaythly
11.06.13,08:06
Bude veľký problém, ak si založím živnosť až po tomto stretnutí? Dovtedy nemám záruku, že všetko dopadne tak ako má a ako si obe strany predstavujú. Bez tejto spolupráce mi je živnosť, tak na dve veci, keďže toto je oblasť ktorej sa chcem venovať a jediný dodávateľ, s ktorým je spolupráca viac ako úspešná...
Danielle369
11.06.13,08:11
No to záleží potom od dodávatela, či ti povie ceny tovaru alebo služby...neviem v čom ideš podnikať.
Andrejkin.com
11.06.13,10:47
Nezabudni riadne dotiahnuť s dodávateľom všetko ohľadne reklamácií.