KEJKA
11.06.13,10:32
Písala som pomerne dlhú odpoveď a kombináciou citácii na zaujímavú otázku. Počas písania systém neeviduje moju aktivitu a automaticky ma z Porady odhlási.
Považujem za provokatívnu hlášku, aby som si skopírovala príspevok, lebo ho skopírovať neviem. Hlášku musím najskôr odkliknúť "OK" a tým pádom sa zmeny neuložia ani nezostanú na obrazovke.
A neradte mi, aby som na to myslela vopred a skopírovala si to priebežne.
Nechcem aby ma odhlasovalo, kým sa sama pre to nerozhodnem!!!!!ňKričím, lebo som zbytočne márnila čas.
http://www.porada.sk/t217672-kedy-sa-plati-dan-z-prijmu.html#post2362201
Nandrolon
11.06.13,09:05
Ak sa ti "stratí" rozpísaný príspevok, daj v ponuke o krok späť, tam sa ti znova objaví, označ ho a stlač ctrl+c.
Po opätovnom prihlásení daj normálne ctrl+v do okna kde ho chceš vložiť a pokračuj.
Ak používaš prehliadač FIREFOX, tak vľavo hore máš šípku smerom doľava /to je značka o krok späť/, prípadne cez ponuku upraviť-späť, alebo skratka ctrl+z.
Ak chodíš cez internet explorer takisto máš hore šípky vľavo a vpravo /dozadu a dopredu/. Dúfam, že som to polopatisticky vysvetlil.
Rozalka
11.06.13,09:50
Nie že by ma tešilo, že ti zmizla odpoveď, ale je tu konečne aj niekto iný, kto nie je prihlásený nonstop nedobrovoľne. Kedysi som pri zapnutí PC bola už na porade, teraz ma po nečinnosti odhlási - aj keď som činná! bŕŕŕŕŕ´
Aký používaš prehliadač?
KEJKA
11.06.13,10:25
no mňa to odhlasovalo aj predtým, v starej Porade, ale ked som bola naozaj nečinná.
teraz aj pri písaní dlhšieho príspevku.
kedže prihlásenie mi pamatá údaje, tak len kliknem a ma znova prihlási, takže to už som si zvyla.
Ale ak 10 min. štylizujem a opravujem po sebe preklepy a potom mi to systém "zlikviduje" odhlásením a jedinou hláškou bez možnosti plod mojej námahy skopírovať..........to je na porazenie.
Prehliadač Chrome, resp. IE, ale tam sa už ani prihlásiť nedá, ak chcem písať, automaticky žiada opätovne prihlásenie. Každú aktivitu mi neguje, takže som v CHROME.
KEJKA
11.06.13,10:27
Odpoveď - prepáč, považujem vcelku za vtipnú, až taký začiatočník po tých rokoch nie som.
Samozrejme, že som skúšala dať krok späť, ale to sa mi zobrazila akurát predchádzajúca téma, z ktorej som vyšla.
tebou popísaný postup fungoval v starej Porade, ale tu nie.
Mám CHROME, a skúšala som aj v IE.
Ale ďakujem za snahu.
Nandrolon
11.06.13,11:02
mne to funguje takto vo firefoxe aj teraz...
korela
11.06.13,11:10
Súhlasím, som rada, že si založila otázku.
Richard
12.06.13,07:59
Kejka, chápem tvoju frustráciu, pozriem na to, mali sme tu automatické ukladanie textu ale viacerím to blblo tak som to vypol.
Richard
12.06.13,09:27
V akom prehliadači sa ti to stalo? Skúšal som to v Chrome teraz a text sa mi nestratil.
KEJKA
12.06.13,10:44
vyskúšam ak sa to stane znova, neviem ako to mám modelovať na skúšku...........
mám chrome, WIN7
a_je_to
16.06.13,07:59
Ja som naučený ešte zo starej Porady ... že skôr, než odošlem ktorýkoľvek príspevok, označím ho a cez ctrl+C ho preventívne skopírujem. Až potom dám Odpovedať. Lebo len málo z mojich príspevkov je krátkych a tiež som sa párkrát naklial aj napísal od začiatku a znova. Ak to tak urobíš, tak môžeš aj odísť z témy a vrátiť sa, uložené sa dá vložiť cez ctrl+V do nového príspevku, aj do Wordu, alebo poznámkového bloku. Ešte zákernejšie je také zablokovanie u dlhých SS. Tam sa bez preventívneho skopírovania u dlhšieho príspevku nepohneš ďalej. Aj teraz, o sekundu to tak urobím ... a mám istotu väčšiu, než mi dokáže garantovať strana Smer.
KEJKA
16.06.13,09:37
áno, ja si to tiež takto hovorím, ale zakaždým na to zabudnem.... nevytvorila som si návyk, takže mi zostáva len nadávať.
Richard
26.06.13,09:31
Toto bolo už opravené tak, že pokiaľ máš otvorené okno tak ťa to stále drží prihlásenú.

Nahlás však pls. problém ak máš zafajknuté "Zapamätať" a neprihlási ťa automaticky pri otvorení Porady (ak predtým nebola otvorená v inom okne alebo karte).
KEJKA
26.06.13,09:42
ako mám nahlásiť taký problém? Zafajknem "zapamätať", a ked zruším kartu, a po nejakom čase znova otvorím kartu Porada, tak mi svieti meno, heslo, okienko "zapamätať" je nezaškrtnuté, tak to mi stačí len kliknúť na prihlásenie. Som šťastná, že to takto funguje, t.j. že nemusím písať meno heslo.............. automatické prihlásenie mi už chýba najmenej, to už bybol o niečo vyšší level, na opravovaie máš toho ešte dosť a dosť. Skôr mi vadia tie praprapra staré otázky bez odpovede, ktoré vyskakujú ako nové, či nezodpovedané..........a rôzne iné od iných
Prajem veľa zdaru a považuj týmto problém s neautomatickým prihlasovaní za nahlásený.
Richard
26.06.13,09:50
Preto musia byť veci nahlásené samostatne v novej téme, aby sa to dali riešiť a vyjadrovať sa k tomu a aby v tom bol poriadok. To že sa nahlási problém je len začiatok skúmania, nehovoriac o zmiešaní dvoch problémov, vôbec netuším o čom píšeš napr. s tými starými otázkami... bez príkladu sa ťažko nájde chyba.