ala5
12.06.13,21:01
Dobrý večer, chcela by som poprosiť o radu.
Mám PZ, v ktorej je stanovený 40h prac. týždeň s mesačnou mzdou 400eur. V máji som odrobila 21 dní a boli dva sviatky, jeden sviatok som nerobila a druhý som odrobila 4 hod., okrem toho som odrobila dve soboty po 4 hod. Kto mi poradí jako si vypočítať mzdu?...
KEJKA
12.06.13,19:05
ak máš mesačnú mzdu, tak vidím problém pri posudzovaní, či preplatení nadčasov, ak máš toto na mysli. Máš nárok na náhradné voľno a inak som v koncoch.
ala5
12.06.13,19:11
áno, mám mesačnú mzdu 400eur, jako som písala... prečo náhradné volno, ved mi to má predsa uhradit, nad rámec dohodnutej mzdy? či?
KEJKA
12.06.13,20:00
neviem ako máš podmienky v zmluve, ani ako máš rozvrhnutý fond pracovného času, spomínaš soboty...?
ala5
13.06.13,03:44
PZ je 40 hod. týždeň....sobota je nadrámec pr. času
ala5
13.06.13,03:45
aj odpracované sviatky sú nadrámec pr. času
KEJKA
13.06.13,05:46
stále málo informácií
Llívia
14.06.13,07:26
Skopírované z duplicitne založenej témy http://www.porada.sk/t218467-mzda.html#post2367607
Bré ránko prajem, poprosím o radu:
PZ 40h týždeň/ 400eur mesačne
máj 21 dní/168 hodín, 1 deň sviatok/8h
sobota odpracované 2dni spolu 8 h.
odpracovaný 1 sviatok, 4 h.
správne si myslím?
mesačná mzda 168 h/400eur + nadčas 12 h (soboty, sviatok) + príplatky za nadčas?
môže mi zam. znížit dohodnutú mesačnú mzdu a zarátať tam nadčasy, aby sa zmestil do mesačnej mzdy
Práca vo sviatok v tomto prípade nie je prácou nadčas.

Zákonník práce
§ 122 Mzda a náhrada mzdy za sviatok
(3) Zamestnancovi, ktorý nepracoval preto, že sviatok pripadol na jeho obvyklý pracovný deň, patrí náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku, ak mu mzda ušla pre sviatok. U zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa sviatok, ktorý pripadne na jeho obvyklý pracovný deň, považuje za odpracovaný deň, za ktorý mu patrí mzda. Tomuto zamestnancovi náhrada mzdy za sviatok nepatrí. V kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve možno dohodnúť, že aj u zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa bude postupovať podľa prvej vety.

Nadčasom sú len soboty. Ak máš v pracovnej zmluve dohodnutnú mzdu už s prihladnutím na prípadnú prácu nadčas, mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas ti nepatrí. Ak to dohodnuté nemáš, máš nárok na príplatok za prácu nadčas za 8 hod. Máš nárok aj na príplatok za prácu vo sviatok za 4 hod. - ak však máš dohodnutú mesačnú mzdu už s prihliadnutím na prípadnú prácu vo sviatok, nemáš nárok na príplatok za sviatok.
ala5
14.06.13,17:49
Ďakujem pekne za odpoveď... v PZ mám uvedené 40 h. prac. týždeň, , z toho neplynie, že sobota je zahrnutá v PZ, keďže pracujem denne 8,5 hod......8 hod. + 0,5 přestávka.....neplatená.......nerozumiem presne tomu zákonu keď v jednej vete cituje, že mu patrí mzda, to čiernym......a v druhej že náhrada mzdy za sviatok nepatrí
ala5
17.06.13,04:03
čo viac ešte treba ???....nemám podpísaný žiadny dodatok, nie je žiadna kolektívna zmluva, len pracovná so stanovenými podmienkami týždenný pracovný čas pondelok-piatok a dohodnutá mzda...
KEJKA
17.06.13,06:10
chýbajú informácie, prečo si vlastne pracoval v sobotu a vo sviatok, v akom obore pracuješ a v akej fúnkcii, či sa dá aplikovať vyššie uvedený citovaný ZP.
ala5
18.06.13,05:18
pracujem v službách, sklad + pokladna....v sobotu a sviatok práca na základe ustnej dohody s vedúcim......
KEJKA
18.06.13,14:31
ústna dohoda? Potom ste sa aj ústne mali dohodnúť na odmene. Oficiálne to nie je, takže bez nároku.
Llívia
24.06.13,06:13
Tvoja informácia je chybná. Ak sa VOPRED nedohodli so zamestnávateľom na poskytnutí náhradného voľna za prácu nadčas, má nárok na príplatok za prácu nadčas. Zamestnávateľ to nesmie určiť sám od seba, musí byť DOHODA.
Llívia
24.06.13,06:15
Tá veta znamená, že za sviatok, ak si odmeňovaná mesačnou mzdou, sa ti mzda nekráti, teda pri plne odpracovanom mesiaci dostaneš 400 EUR. Nemôžeš mať za sviatok aj NEKRÁTENÚ MZDU, aj NÁHRADU ZA SVIATOK.