zuz.ca
13.06.13,08:16
Posledné 3 večery sa mi stalo, že okolo 8 mi vypadlo pripojenie na net a ani po reštartovaní routeru a pc to nešlo. celý deň všetko funguje bez problémov, len vždy večer to prestane ísť. Nevie niekto, v čom môže byť problém?
pavles1
13.06.13,12:27
Čo na to hovorí poskytovateľ internetu? Aká firma je poskytovateľ internetu ? Internet je cez kábel alebo "vzduchom" cez 3G, prípadne "mikrovlnka"? Okolo tej ôsmej to nejde vôbec alebo sa to iba veľmi spomalí?
zuz.ca
13.06.13,18:17
S poskutovatelom, v tomto pripade Telekom som nehovorila, lebo na vsetkych ostatnych zariadeniach (druhy notebook, mobil, tablet) funguje vsetko ok. Ono to zacalo vypadavat uz aj pocas dna, vzdy po nejakej pol hodinke sa pri ikonke signali wi-fi objavi najskor zlty trojuholnik s vykricnikom a potom to uplne vypadne. Ale kec vypnem a zapnem PC, tak internet opat naskoci - to sa mi ale nechce robit 100x denne :) internet mi ide cez kabel
Luigi711
25.06.13,12:35
Preinštaluj windows, nainštaluj ovládače a aktualizácie a keď to nepôjde potom to má zmysel riešiť... Takto to môže byť hocijaká chyba, vírus, diagnostikovať by sa to nemuselo podariť ani odborníkovi ktorý by za ním pár hodín sedel