janulka58
13.06.13,09:22
Prosím, poraďte, čo môže byť môjmu počítaču... Včera sa mi začali otvárať okná bez ohľadu na to, kde som klikala. Na klikanie myšou počítač nereagoval, resp. robil niečo celkom iné, ako som naklikala... Už sa mi to raz stalo, asi pred mesiacom. Odniesla som počítač kamarátovi, ale všetko išlo bez problémov. Vyzeralo to, ako by sa sám opravil, resp. kamoš mi povedal, či nemám zaseknutú myš alebo klávesnicu. Ale potom šiel počítač aj doma. Tak neviem... ďakujem za radu.
arizona
13.06.13,08:42
Skus poriadne precistit PC a prislusenstvo od virusov a malwerov
pavles1
13.06.13,12:19
1. Môže to byť tou zaseknutou myšou alebo klávesnicou ako ti povedal tvoj kamarát. To by si ale musela zohnať na skúšku inú myš, resp. klávesnicu.

2. Môže to byť aj tzv. "statickou elektrinou". Takže vtedy je riešenie: vypni počítač (normálne cez Štart - Vypnúť), potom odpoj myš aj klávesnicu z PC, potom ich znovu zapoj do tých istých konektorov a potom zapni PC.

3. Môže to byť aj nejakým škodlivým softvérom, ako už uviedol(la) Arizona. Takže spustiť celkový scan celého PC spolahlivým antivírusom. Ak nemáš žiadny antivírus nainštalovaný, tak jednorázová kontrola je možná aj cez Eset Online Scanner.

Ak to nepomôže, skús uviesť, aké okná sa ti otvárajú, aby sme vedeli, aké sú to aplikácie, alebo aké okná v rámci jednej aplikácie.
janulka58
14.06.13,10:03
Dakujem, zatial vsetko funguje akoby nic, ked sa to zasa prejavi, budem skusat :)
Ka-Minka
10.09.13,07:08
Ahoj, stalo sa ti to opäť? Mne sa raz stalo niečo podobné a bolo to vírusom, ktorý mi "zo srandy" poslala kamarátka. Nainštalovala som asi 5 free antivírov, ani jeden to nevedel vymazať. Napokon pomohli antivírové programy (http://www.eset.com/sk/) od ESET v skúšobnej verzii. Keď tak skús, za skúšobnú verziu nič nedáš.