Janko5.5
13.06.13,15:22
Prajem pekny den. Už pomaly 3 dni hladam nejaku brigadu na roznos letakov ale všade kde napišem mi bud ani neodpišu albo mi napišu že ma budu kontaktovať o niekolko dni. Nepoznate nejaku firmuna roznos letakov ktora berie ludi ihned na roznos letakov?? Mate z tym niekto skusenosti?
korela
13.06.13,20:19
Ako môžeš očakávať od niekoho radu, ak si neuviedol ani mesto, okolie kde chceš roznášať.
Letko
14.06.13,04:12
Skús sa opýtať aj u predajcov automobilov, v umývarkách,... u nás si niekedy nájdem za stieračom leták.
korela
14.06.13,13:48
Dubak2000
14.06.13,14:04
Bohuzial tazko cakat ze hned nieco najdes. Oni su to relativne vyhladavane pozicie na privyrobenie a teda su obvykle aj obsadene. Firmy preferuju stalych roznasacov, na ktorych sa mozu spolahnut a len obcas doplnuju ludi ak niekto vypadne. Hladat dnes brigadu alebo podobnu pracu je myslim dost tazke. Takze vysledok po 3 dnoch by som urcite necakal.
kopretinka
14.06.13,14:05
zamestnanci obch.reťazcov nevedia,kto im roznáša letáky,to sa rieši na iných miestach,nie v obchode.
korela
14.06.13,15:50
To je tiež pravda, že sa čaká, ale je to málo platená práca, treba rátať so zničením topánok. Závisí aj od rajónu.
Radšej inú brigádu, ak sa dá časovo zvládnuť.
Alebo možno roznášať po Viedni.
Tu je to otrocké.
korela
14.06.13,15:58
A kto iný ako zamestnanec reťazca zodpovedný za vytvorenie letáka, jeho korektúru a zadanie do tlače a teda aj vyexpedovanie do domácností by to mal vedieť? Pokladníci, a iní zamestnanci určite nie.
Z recesie som zavolala do Carrefouru, treba volať v pondelok pani Silvu (Sylvu), pretože je už samozrejme po prac. dobe teraz.
http://www.carrefour.sk/?q=contact
kopretinka
14.06.13,17:38
zamestnanec zodpovedný za vytvorenie letáka sa nestará o jeho distribúciu.A nenájdeš ho v obchode,takže je zbytočné chodiť kvôli tomu do obchodu.Reťazec nezamestnáva ľudí na roznos letákov,má na to zmluvu s nejakou firmou.
blavaciko
14.06.13,21:06
Letáky za stieračmi by som zakázal! Minule mi to nejaký dobrák strčil na sklo, dva dni som pri aute nebol. Vďaka daždom mi lístok ostal na skle prilepený a dával som ho dole cca pol hodinu. Diky Broňa!