blazkalindakova
13.06.13,20:06
pracujem v súkromnej firme, ktorá mi poskytuje na stravu "gastráče" ale zároveň mi aj prikázala, od koho si musím obedy odoberať. Teda nemôžem si vybrať dodávateľa stravy. Má na to firma právo?????
Na upresnenie: áno, doslova nám nadirigoval, od koho si môžeme objednať obed a ten dotyčný dodávateľ stravy nám ho aj donesie a ja mu zaplatím gastrolístkom, ale gastráč môžem minúť aj na nákup potravín. Ale ja sa chcem stravovať, ale od iného dodávateľa stravy, lebo od toho určeného mi nechutí, ale nemôžem. Preto sa pýtam, či má na to právo.
Tweety
13.06.13,18:29
Na gastrolístky sa obedy neodoberajú, nimi sa jednoducho platí, sú to ceniny. A sú platné skoro všade, takže neviem, ako Ťa môže kontrolovať, či si sa najedal práve tam, kde chce zamestnávateľ. Takže tomu, čo píšeš ,veľmi veľmi neverím.
duves
13.06.13,18:51
Pekna hluposť. Je jedno, či ich minieš v potravinach na treske a rohlikoch, alebo v reštikach, alebo v jedalnach. Nikho nič do toho.
KEJKA
13.06.13,19:02
ak chce silou mocou aby ste odoberali obedy od vybranej firmy, má možnosť nedávať vám gastráče, ale rovno sa dohodnúť na dodávke obedov s dotyčným. A vy by ste nemohli namietať.
Oliwa
13.06.13,19:14
Aké gastrolístky dostávate? Doxx, Sodexo, Edenred, Vaša, Le Cheque Déjeuner alebo má zamestnávateľ nejaké "vlastné" a stravu Vám zabezpečuje od dodávateľa, s ktorým má tento odber zazmluvnený?
blazkalindakova
14.06.13,04:48
dáva nám Le Chegue Dejeuner a ak napriek tomu trvá zamestnávateľ na tomto stave. objednala som si minule od iného dodávateľa stravu a normálne ho nepustili cez vrátnicu s obedom a ja som zostala bez.
blazkalindakova
14.06.13,04:50
tak aspoň v tomto sme jednotní - zamestnanci - že sme sa postavili proti odobratiu gastráčov.
avalik
14.06.13,04:57
zamestnavatel urcuje komu povoli vjazd do svojich priestorov, takze ked nevyuzijes moznost stravovat sa u dodavatela, ktory ma dohodu so zamestnavatelom mas 2 moznosti:
1. objednat si obed u ineho dodavatela a prevziat si ho na vratnici.
2. nosit si vlastne obedy