lub 123
17.06.13,13:15
Dobrý deň,
včera som sa pýtal na "výpočet minimálneho mzdového nároku" , dnes mám otázku na nárok na zaplatenie nadčasov.
Znenie dodatku , ktorý som "mesel dobrovolne podpísať " .
Zamestnanec bude pracovať 6 hodín denne v nepretržitej trojzmennej prevádzke vrátane sviatkov a dni pracovného pokoja pri nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase v zmysle §87 ZP podľa mesačného rozpisu zamestnavateľa.
Kedže v mesiaci mi vychádza cca 18 smien a miesto 6 hodín odpracujem 7,5 hodín denne , mám nárok na zaplatenie nadčasov?
Niektoré mesiace sa stáva , že z dôvodou čerpania dovolenky alebo pns - ky odpracujem aj 24 dni. Mám hodinovú minimálnu mzdu 2,08.- € + všetky príplatky ktoré mi patria za nočné , sviatky a víkendové dni. Ak môžem poprosiť o podrobnejšie vysvetlenie tejto problematiky. ĎAKUJEM

V chránenej dielni sme 5 zamestnanci 4 ZŤP A jeden bez postihu.On je platený paušálne , čiže podľa pracovného kalendára a musí odrobiť napr. Jún ma 20 pracovných dni , on ich má naplánované. Ostatný pracovníci sa delia o ten zvyšok a po prepočítaní to vyjde približne na 17 dní pre 3 pracovníkov a18 dní pre jedného. Problém ja aj v tom , že ak sa vyberajú dovolenky alebo je pns - ka , on svoj pracovný fond naplnil a nám sa tie smeny rozpočítajú , pričom dodatok máme na 6 hodín a skutočnosť je 7,5 odrobených hodín na smenu.
Ďalej je tu otázka prepočítania dovolenky do konca roka , lebo dodatok platí od 1.5.13.
Dˇalšia otázka znie , či tento pracovník nieje zvýhodňovaný oproti ZŤP - čkárom
KEJKA
17.06.13,12:08
pri nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase sa fond pracovnej doby sleduje za 4 mesiace. Takže tie nadčasy môžu byť len evidenčné a vyčerpáš si náhradné voľno.
Samozrejme príplatky ti patria. Ale tie nadčasy musí aj zam-eľ vyhodnotiť ako nadčasy - pýtaj si rozvrh zmien, tzv. zmenový kalendár.
Nadčas sa bude počítať na taký odpracovaný deň, ktorý podľa zmenového kalendára nie je tvojim obvyklým pracovným dňom.
galina2
17.06.13,12:11
Áno, máte nárok na mzd. zvýhodnenie za nadčasov. napr. máji bol FPČ 23 dní (aj so sviatkom) x 6 hodín a nad
je všetko nadčas.
zlatica76
17.06.13,12:47
Galina, a máš toto nejako podchytené zákonom? Lebo, čo som sa doteraz stretla s nepretržitou prevádzkou, tak podľa správnosti to išlo podľa toho, čo povedala Kejka. T.j. môže sa stať, že jej naplánujú a aj odpracuje 24 dní, čiže nič nie je nadčas, ale za 4 mesiace sa spočíta to, čo odpracovala a porovná sa s FPČ. Rozdiel sa vyplatí ako nadčas.
KEJKA
17.06.13,14:49
presne tak.