SamuelSK
17.06.13,15:53
Caute, kedze "otazka" asi na porade nie je to co som si myslel ze je (ta zmena je OTRASNA!), tak musim zalozit "debatu"

Nevie niekto poradit, ako najst taketo nieco?
- dom priamo na plazi (nie utes, ale plaz, cesta medzi domom a plazou - rasdej nie, avsak nie je podmienkou)
- idealne sever HR (no nie je pomienkou, ak sa neda, moze byt aj uplny juh alebo ostrov)
- 10 dni, 2 osoby, 2 izby/spalne ( + pes, ak je to mozne, no nie je podmienkou)
- viacmenej nieco ako sukromna plaz, tj. nech je tam co najmenej inych ludi/turistov (idealne 0, tych co tam mozu prechadzat nepocitam, kamen/piesok je uplne jedno, proste co najpokojnejsia oblast)
- ale zase, nech je mesto tak v dosahu 1-2km, tj obchody, bary, restairacie, pekne miesta na prechadzky.

Pokial niekto nechce napisat verejne (napr strach ze sa tam nahrnie milion ludi), tak kludne cez sukromnu spravu

Uvitam zaroven aj akekolvek rady ohladom vyberu miesta/domu.

Dakujem :-)
GABAZ
17.06.13,17:55
Skus si popozerat apartmany na stranke www.apartmany.net, mas tam vypisane apartmany, kde moze pes. Boli sme cez nich na dovolenke 2x v dedinke Stanici pri Omisi - ale to neviem, ci by bola dobra lokalita pre psa. Ale skus napisat majitelovi, je velmi ochotny, urcite poradi. Apartmany maju vacsinou v dedinkach v okoli Omisa, je tam velmi pekne, aj ked vela apartmanov je v kopci a potom este v okoli Sibenika. Apartmany maju dobre popisy , vela fotiek, da sa objednat aj na lubovolny pocet dni, aj ked uz je dost neskory datum. Dobre apartmany su vychytane este v januari.

Pre oblast Trogira a ostrova Ciovo mozes skusit napisat na grigori.pozderac@gmail.com - rozumie slovensky, poradi ti vhodnu lokalitu aj so psom. Boli sme cez neho pred asi troma rokmi v dedinke Slatine, mali sme ist aj minuly rok, ponukol nam promptne dobry apartman cez sezonu.

Este moje odporucenie, ak chces klud, odporucam navstevu Chorvatska po dvadsiatom auguste, uz je tam trosku menej turistov , pocasie dobre, voda tepla. Boli sme tak viackrat.
chodel
25.06.13,07:25
My sme boli v apartmanoch na Blace (http://www.vsetcinaplaz.sk/detail-zajazdu/12675381:apartmany-kocak-blace-chorvatsko-juzna-dalmacia.html) a mozem povedat ze uplna spokojnost. Klud, pokoj, pohoda..hned pri mori. S cestou nas to vyslo 4 osoby do 600 eur ak sa nemylim. Paradicka!
Oliwa
25.06.13,07:33
Sorry, ale po prečítaní "plazový dom" mi v prvej sekunde napadlo, že hľadáš - vivárium...
alaya1
25.06.13,08:09
Samuel, poslala som ti kontakt na toho cloveka, nepomohol ti?