gene
17.06.13,16:51
Dobrý deň.

Chcel by som sa spýtať, či má niekto z Vás skúsenosti s nákupom letných pobytov a vstupeniek na kúpaliská cez zľavový portál Zľavomat. Je spoľahlivý?
Ďakujem
misoft
17.06.13,20:13
kn-alka
18.06.13,04:56
Ja som prednedávnom cez zľavomat objednávala 3 dňový pobyt v Tatrách, všetko v poriadku. Hlavné je pozerať pri ponuke tel. poskytovateľa ubytovania, dopredu sa dohodnúť, potvrdiť termín a až potom objednať kupón.
Mne to takto fungovalo aj cez zľavomat, aj cez zľavadňa... s ostatnými nemám skúsenosti.
truch
18.06.13,05:22
Kolega aj syn si kúpili pobyty cez Zľavomat, všetko bolo v poriadku. Ja som si objednávala zopár vecí, tiež mi všetko prišlo, aj služby - kaderníka bez problémov:)
misoft
18.06.13,15:24
Ale aj tak - neverím ani jedinému portálu, ktorý ponúka nejaké zľavy na služby, ktoré nie sú jeho.
kn-alka
18.06.13,19:01
tak vyskúšaj a uvidíš.. nehovorím, že nie sú na internete podvodníci, lebo žiaľ sú. Preto si treba všetko overovať. ... len som napísala vlastnú skúsenosť, dokonca som raz použila maďarský portál, takisto ubytovanie na 3 dni... fungovalo to rovnako: najprv zavolať na hotel, dohodnúť si termín, kúpiť kupon, zaplatiť, poslať hotelu objednávku s termínom a kuponom
Lubaba
18.06.13,20:23
Cez zľavomat som objednávala tiež pobyt, / bolo to síce minulý rok/ všetko prebehlo v poriadku, len takisto odporúčam najprv si overiť , či je voľný termín u dodávateľa služby a až potom objednať kupón, lebo potom som musela brať termín, ktorý bol voľný. Ale dodržané boli všetky podmienky. A treba čítať aj odpovede na otázky, ktoré zadávajú zákazníci...
gene
23.06.13,14:34
Ďakujem za rady. Objednal som cez zľavomat listky na kupalisko a po zaplatení mi ich poslali na adresu.Na základe vlastnej skúsenosti môžem povedeť, že tento portál je spoľahlivý.
kopretinka
23.06.13,15:01
len dokedy :D
gypsynka
02.07.13,07:32
My sme kupovali cez zľavadňa lístky do Tatralandie a boli sme spokojní.