stormcatcher
19.06.13,07:58
Ahojte. Je tu niekto kto už robil prezentáciu? Ide o vloženie hudby do prezentácie, ani nie tak o vloženie ako o nastavenie.
Keď vložím hudbu, pri každej zmene obrázku začne hudba od začiatku. Je logické, že má začať na začiatku a skončiť na konci prezentácie.
Vedel by mi nikto poradiť ako to nastavím. Ďakujem pekne a pekný deň.

Takže: Poprosil by som moderátora, ktorý má tuto sekciu na starosti, ak sa dá nech túto tému prehodí do debaty. Určite budem mať viac otázok k danej téme.
Niečo som už podľa vás urobil, ale nie všetko.
Vyskytol sa ďalší problém, a to prehrávanie len časti skladby. Ako vidieť na obrázku, nastavil som dĺžku prehrávania cca 50“. Najprv som chcel upraviť skladbu skrátením, ale keď je tu možnosť prehratia len vybratej časti, tak som sa ju rozhodol využiť.

Na obrázku vidieť nastavenie cca 50‘‘. Keď ju prehrávam skúšobne, hudba trvá tých 50“. Ako náhle spustím prezentáciu hudba sa pri tých 50“ nezastaví , ale pokračuje ďalej
Malo by to fungovať tak, že po tých 50“ začne od začiatku a tak až do skončenia prezentácie
Ako a kde to nastavím aby to tak fungovalo aj počas prezentácie.
Ďakujem všetkým nápomocným.
Richard
19.06.13,06:19
doplň v čom robíš prezentáciu, nástrojov je veľa
stormcatcher
19.06.13,06:25
V klasickom ofice 2010 pptx.
betka631
19.06.13,07:49
klikni na obrázok reproduktora (hudba vložená na prvej strane) v prezentácii a na lište hore vo formátovaní zaklikni Prehrať popri snímkach

doplním odpoveď: na strane kde si vložil hudbu posuň text, prípadne obrázok, podľa toho čo tam máš a ikonka repra sa ti zrejme schováva tam :)...klikni na ňu a potom hore na Formátovať - Preniesť bližšie, preniesť do popredia...takto ikonku dostaneš na vrch a uvidíš ju...

https://lh6.googleusercontent.com/-THD9bk5GU-g/UcGh6QOLvOI/AAAAAAAAF5U/4EnAaXcB09k/s912/office2010.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-QDTQrdUnIOw/UcGik3qGzwI/AAAAAAAAF5c/7pglxu6R9T0/s800/office2.jpg
stormcatcher
19.06.13,08:54
...jediný reproduktor ktorý nájdem je v záložke "vložiť". A to je odkiaľ nahrať hudbu. V záložke prezentácia nie je formátovanie. Nemohla by si prosím trochu po lopate?
PaloPa
19.06.13,09:31
Viď obrázky.
P.
stormcatcher
19.06.13,09:51
...ďakujem, k tomuto sa dostanem keď tam momentálne vložím zvuk. Ale ešte taká drobnosť, tu pesničku som tam už vložil predtým a repro je schované. Ako ho vyvolám?
betka631
19.06.13,11:33
doplnila som odpoveď
misoft
19.06.13,15:17
Hudba (hudobný súbor) musí byť fyzicky prítomný buď na disku (preto sa pri vložení asi uloží odkaz-cesta k súboru), prípadne, ak sa odosiela, musí byť ako súčasť odosielaného súboru (príloha). Inak potom prezentácia síce nájde odkaz, ale nenájde samotný súbor.