coldweek
19.06.13,13:41
ANo, mal som na krku exekuciu, splatil som to mesacne, nie malo, a teraz uz konecne som vyplatil vsetko, no rozhodnutie som dostal asi 5 dni potom ze exekucia sa zrusi ku koncu predchadzajuceho mesiaca ako bola poslana dalsia splatka. Tym padom mi vznikol preplatok co by som bol rad, keby som dostal naspat. Nehovorim o tom, ze na pevnu linku nie je mozne dovolat (nik neberie) na rozhodnuti som nasiel cislo na mobil na ktore sa mi podarilo dovolat raz, potom mi bolo povedane, ze potrebuje cislo mojho uctu, kam to ma poslat, to som aj poslal sms-ko, dostal som aj odpoved, ze "dakujem, posielam". No to bolo 31.5. tohto roka a zatial nic som nedostal. Dovolat sa mi nezadarilo, nebral telefon, posielal som sms-ky, ktore boli dorucene, no zase som nedostal odpoved, a nezavolali mi, vobec nic. Trosku ma to znervoznuje a chcel by som vediet, ze co by ste robili? Dakujem
Ivenka
19.06.13,11:43
Napísala by som doporučený list a požiadala o vyučtovanie exekúcie .....
coldweek
19.06.13,12:56
Dakujem, skusim...este by som spytal, ci neviete ci tam je lehota, dokedy musi exekutor takyto vyuctovanie poslat, a nasledne vyplatit preplatok?