arizona
20.06.13,12:18
Paci sa vam novy druh citacii?
Mne vyhovoval skor jednoduchsi sposob,tam som aspon hned videla ku ktoremu citovanemu prispevku patri odpoved.

Ale tieto nove, roztahane su pre mna zle citatelne,zaberaju zbytocne vela miesta,ked si chcem precitat jedinu,poslednu odpoved, tak musim dlhy pas rolovat vzdy dole,aby som sa dostala k tomu, co chcem citat.

Ja si chcem jednoducho precitat prispevok a nie najskor nedobrovolne citat predosle mena a citacie...Keby to bolo aspon zoradene suvisle Nick+ prispevok,ale takymto sposobom aj tak nie je viditelne,kto co predtym napisal /najskor zoznam nickov,potom iduce citacie/. Je to dost chaoticke a neprehladne...

Nazorna ukazka:napr.
http://www.porada.sk/t189870-p281-slovensko-kam-kracas.html#post2370788
Žabinka
20.06.13,10:25
Tiež mám problém sa v týchto dlhých citáciách orientovať, je to aj náročné na oči.. Viac mi vyhovovali predchádzajúce multicitácie.
avalik
20.06.13,10:39
tu sa da vymazat viacnasobny citat ... takze je to len na pisatelovi prispevku, ci sa mu s tym chce hrat, ale mne vadi aj to, ze nemozem kliknut na citat a presnut sa na povodny prispevok ... pretoze sa stava, ze citat je vytrhnuty z kontextu
buchač
20.06.13,10:50
Citujem :

" Paci sa vam novy druh citacii? "

Odpoveď :

NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
misoft
20.06.13,15:35
" Paci sa vam novy druh citacii? "

Aj ja - nie - sú ako rozlezený hmyz. A bez možnosti urobť KUK na originál pôvodcu/autora/rodiča/strojcu.