muckorastik
20.06.13,15:53
Na ceste medzi Tr.Teplou a Dubnicou nad Váhom bola dnes kvôli cyklistickým pretekom uzavretá cesta 1triedy na požiadavku organizátora Klub ŠKC Dubnica nad Váhom a polícia ma nevpustila autom k môjmu súkromnému rod. domu v Prílese v KÚ Tr.Teplá.Môžu mi v takomto rozsahu zabrániť ,keď organizátor do danej lokality nezaistil prístup motor..vozidlami?Neviem čo by som robil keby som mal ísť na letisko na dovolenku, môžem byť takto obmedzený, myslím si že toto nie je verejný záujem, ani obmedzenie, ale zákaz. Nie je to protizákonné?Ďakujem za info.
buchač
20.06.13,14:46
Môžu ...dokonca musia pri takejto akcii .
Verejný záujem to určite je ...ide o medzinárodné podujatie , takže nutné obmedzenie ...
http://www.msrcrcyklistika2013.sk/
Určite to bolo zverejnené aj nejak inak...
Indeed
21.06.13,06:45
určite ta uzavierka netrvá 4 hodiny, ale len nevyhnutne potrebný čas, kym prefrčí peleton... tipujem tak 10-15 min polo hodky maximalne...

Mal by som v paži, normálne by som sadol do auta a prišiel by som, k svojmu vlastnému domu...
muckorastik
21.06.13,14:10
Tá uzávera bola vo štvrtok od 14.30 hod. do 18.00 hod a v piatok od 15.00 hod. do 18.00 hod.
muckorastik
21.06.13,14:12
Verejný záujem nie je správne právne vyjadrenie to sa len štát hrá na niečo, obmedzenie beriem, ale aby som sa nedostal na vlastnom aute k vlastnej nehnuteľnosti, ked nie žiadna mimoriadna udalosť tak to neberiem, nemal organizátor zaistiť priechod?
buchač
21.06.13,14:14
....jáááj Lacikám s monterajzňou.....keby si si prečítal link a propozície , tak by si sa dozvedel ,že sa jedná o ČASOVKY a nie o peletón ...

Tak radšej netipuj ....na to sú iné organizácie ...
Indeed
23.06.13,21:03
monterajzňu medzi špice...
taiko
24.06.13,08:52
nabuduce organizatorovi povedz, ze mas podozrernie na unik plynu vo svojom dome. Este tie preteky aj zastavi, neboj sa :-D