Žabinka
21.06.13,09:00
Chcela som dať komentár pod dnešný komentár od zadávateľky otázky v tejto téme http://www.porada.sk/t218924-takze-bez-platenia-dane.html#post2371094, ale pri jej komentári nemám tlačítko na písanie komentára.
V tejto téme odpovedali aj Kejka, a Tweety, ani pri ich komentároch nemám možnosť komentovať ich komentáre :D
To tak bolo od začiatku?
Skúsim doplniť:
Majerová B. (Včera 14:05) Ako s tým účtovne, urobím výdaj zo skladu? Ako to označiť? tu sa mi dá komentovať
KEJKA (Včera 16:44) to už podľa možnosti softu - urobíš výdaj zo skladu napr. pod názvom expirácia-škoda. bude to pripočpoložka k základu dane tu nie
Majerová B. (Dnes 09:39) Takže sa to zdaní nakoniec? Už som úplne pomýlená. Nezaúčtuje sa to ako "ostatný náklad" ale ako čo? A dám tam aj cenu? Kupujem to z ČR, cena lieta podľa kurzu, vždy je iná. tu nie
Ale v tomto komentári sa zadávateľka pýtala na niečo iné ako v prvom komentári, a nedá sa mi na to reagovať.. Čiže asi mala zadať novú otázku, alebo pridať súvisiacu otázku..
arizona
21.06.13,07:17
Ono to vyzera asi tak, ze prvy komentar sa este da komentovat,ale "podkomentar" ku komentaru asi nie...
Žabinka
21.06.13,07:24
Áno, aj ja si to myslím, ale vôbec si nepamätám, či je to dáka zmena, alebo to tak bolo stále.
Richard
21.06.13,07:25
Čo to znamená "nejde" ? Nevidíš tlačítko? Nefunguje?
Richard
21.06.13,07:26
Ono sa dá komentovať prvý príspevok a všetky ďalšie komentáre sa pod ním zoradia. Mám v pláne pridať ikonku k poslednému komentáru, aby to bolo jasnejšie... Vetviť sa to už ale nebude aby to nebolo neprehľadné.
Richard
21.06.13,07:28
Stlač tlačítko komentovania prvého komentára a odpoveď sa zaradí na koniec. Doplním tlačítko aj do posledného komentára v druhej úrovni, aby to bolo jasnejšie.
------
Ok, už je to tlačítko všade.
Richard
21.06.13,07:31
A založ prosím novú otázku ak máš takýto problém, dík.
Richard
21.06.13,20:34
doplnil som odpoveď
Žabinka
22.06.13,05:27
Myslím, že takto je to lepšie.