avalik
22.06.13,10:22
Autor má pocit zbytočnej roboty. Ja ten pocit nemám.

Preto vás poprosím ak si myslíte, že vám to pomohlo v pochopení fungovania tejto stránky, kliknite mu v téme http://www.porada.sk/t217751-navod-a-tipy-na-pracu-s-novou-poradou.html na srdiečko (vľavo vedľa otázky).

Link na návod sa nachádza v každej otázke alebo dole na každej stránke.
marjankaj
22.06.13,08:31
Pořádek je pro blbce. Inteligent zvládne každý chaos. :---

http://www.ptakoviny-darky.cz/picture/middle/201103091056281201423811.jpg
marjankaj
22.06.13,10:23
Čítať návod treba až keď zlyhajú všetky ostatné možnosti :---
arizona
22.06.13,11:06
Priznavam, mne osobne nepomohol, prisiel neskoro.Dovtedy som sa trapila sama :---

Ale uznavam, ze pre novych a obcasnych uzivatelom je to dobra pomocka.

Navod na pracu so stranou je sucastou kazdej web strany,ktora ziada dodrziavat urcite pravidla :)
buchač
22.06.13,12:27
Nepochopím , pochopiteľne , to nechápajúc ...pochopiteľne ...

Klikanie na tému " Návod a tipy "....len aby sa dostala vyššie ???
Neskutočné a neuveriteľné - toto proste nechápem ...

Ale videl som , čítal som ....a aj som na lepšej stránke - oveľa prehľadnejšej ...
Pravidlá sú dané a na to orientovanie nie je potrebný diplom ...
ŽIadne užitočné , súhlasím , komentáre a podobne ....
Kto chce , vyjadrí sa a kto nie , nuž len prečíta ...
Názor si utvorí každý sám ...a tak to beží už roky , dokonca dlhšie ako Porada ...
avalik
22.06.13,12:43
nie preto aby sa dostala vyssie ... ale od autora je mi vycitane, ze som ho tlacila do tvorby navodu, a pritom tema doteraz dostala "len" 10 hlasov
BXLmiami
22.06.13,12:44
V návode sa nenachádza,prečo mi neprechdzajú príspevky.
buchač
22.06.13,12:49
Návod ako taký by nemal byť ako téma !!!!
Toto je na hornej lište :

Porada Zákony Dokumenty Školenia DRAK FOTO Inzercia Účtovníci Firmy Radia

Je problém dať na tú lištu aj ten návod .....??????
misoft
22.06.13,14:06
Súhlasím s týmto návrhom - návod by mal byť ľahko dosažiteľný a viditeľný. Tam dole je tak trochu mimo "zorné pole".
marjankaj
22.06.13,18:28
Nahlás to Richardovi.
KEJKA
23.06.13,06:25
ten link som si prešla na začiatku pre zaujímavosť, následne používam metodu pokus-omyl a vzájomné poradenstvo spoluužívateľov.
Klikla som na link po dlhom čase - tu zo zadania a objavila sa mi stránka s tipmi, pričom ich prekrývali rôzne iné obrázky - možno si nájdem čas, vyskúšam prtscr sem prilepím pre názornosť..
KEJKA
23.06.13,06:32
máš na mysli tento návod? Ak rolujem dole, alebo skočím na niektorú z možností po pár sekundách sa prekryje obrázkami a stáva sa nečitateľným. pri rolovaní tie farebné reklamné= štvorce zostávajú navrchu. To potom radšej zvolím metódu pokus-omyl, alebo hľadám pomoc u poraďákov. Žiaľ, taký návod mi je na dve veci......................
avalik
23.06.13,06:41
toto je chyba, tie obrazky by mali zostat vpravo - robi ti to len pri tejto jednej teme?
avalik
23.06.13,06:44
ale aj ja to mam nejake divne vsetko co ma byt vpravo mam dole na stranke
KEJKA
23.06.13,06:45
áno, len tu a štandardne ju nepotrebujem, na kladné hodnotenie však je to divné.
buchač
23.06.13,06:59
CHYBA je , že tie obrázky vôbec sú na tej ploche !!!!
Respektíve , že sú také veľké .....o hovne , aj tak ich nikto nevníma .
Obrázok až do het ....ale zasa tá plocha na písanie príspevkov ????......tiež o hovne ........

Ak niekto cituje určitú časť vyhlášky , zákona ???
Proste nečitateľné ....ja osobne si vtedy radšej vyhľadám inde patričné , čo ma zaujíma a tam si to v pohode a hlavne NORMÁLNE prečítam !!!!

Kladné hodnotenie ????
Čo je to v tomto prípade ...teda konkrrétne PORADA ???
Nepoznám taký výraz ....!!!
KEJKA
23.06.13,07:06
ja tie obrázky vnímam - ako negatívne rušenie. Vpravo - to už som si ako-tak zvykla,
ale aby niekto žiadal o hodnotenie niečoho, čo súvisí s radikálnymi zmenami, ktoré urobil bez žiadosti jej užívateľov? no comment.
misoft
23.06.13,07:49
Tuším som na to prišiel. Je to tzv banner a v html jazyku má v normálnych stránkach nastavené "position relative", kým v Návod to už má nastavené "position fixed".
Richard by sa mal na to pozrieť, upraviť z FIXED na RELATIVE a malo by sa to premiestniť do voľného priestoru.

Pridal som to aj do Chyby na stránke.
KEJKA
23.06.13,07:56
šikovný..............
misoft
23.06.13,08:05
Len som si dal "preskúmať prvok" a tam som našiel rozdiely. Aspoň na toto je RemoveItPermanently dobré :D
lujza.j
23.06.13,13:01
tiež to mám takto v jednej téme....
Jang111111
30.06.13,09:48
môj názor je taký, že stránka porady je absolútne nepodarená. Stránka, ktorá potrebuje návod na použitie je prepáčte ale nevydarená. Stránka by mala sama intuitívne navádzať užívateľa a nie mu komplikovať pohyb...
buchač
30.06.13,11:24
AMEN ...
KEJKA
30.06.13,12:05
zmizol tu jeden negatívny komentár.......žeby ho zmazal sám komentátor?
pepsikova
30.06.13,12:12
...ja mám tiež pocit zbytočnej roboty-ale na kompletnej prerábke stránky!..to, čo bežalo roky ako švajčiarske hodinky, bolo treba pokaziť, prerobiť,zneprehladniť...lebo aj iní to tak majú...autor má pravdu-zbytočná robota!..a ak by sa našiel niekto, kto ten pocit nezdieľa s ním, nech skúsi zadať novú tému, ktorá sa náhodou vymyká všetkým rubrikám-nemá ju kde dať,pokiaľ ju , ovšem, nechce dať do kultúry!..život totiž nie je o rubrikách, ktoré sú určené, tak, ako všetko nemusí vyzerať ako face...ale-autor je zrejme inteligent!..
kopretinka
30.06.13,12:53
návody nečítam,lepšie sa niečo naučím,ak na fungovanie prídem sama,alebo mi to vysvetlí niekto rečou môjho kmeňa
Indeed
30.06.13,14:03
Moj prispevok,ktorý komentuješ, je v tejto téme jediný...
účtovník 007
01.07.13,06:07
Nie je predsa dôležité, koľko má téma návod na prácu s poradou hlasov, ale koľko ľudí si ju prečítalo a koľkým v práci pomohla. To ale autor manuálu nebude vedieť nikdy.
Návody na prácu so stránkou sú samozrejmosťou na všetkých inter. stránkach.
Vzhľad novej porady nekomentujem, vraj pre "facebookových" maniakov je prehľadnejšia, ako tá predošlá. Ja na ňom nie som, takže u mňa -100 bodov.
Letko
01.07.13,06:36
A čo tak dať užívateľom možnosť vybrať si medzi starou a novou poradou?

Napr. na www.pokec.sk si môžem vybrať, či chcem pokračovať v novom alebo starom štýle.

Niekedy, keď som zadal otázku, mohla sa počas diskusie rozvíjať a prišlo sa na ďalšie a ďalšie závery. Teraz môžem dať jednu odpoveď a potom už len upravovať odpoveď a pridávať komentáre, čo je veľmi neprehľadné.

Je to ako porovnanie strednej a vysokej školy: na strednej sa snažíte zložité zjednodušiť, na vysokej jednoduché zmeniť na zložité.
marjankaj
01.07.13,06:48
Veď aj teraz máš na výber. :)
1. Áno
2. Nie.

Nikto ťa nenúti chodiť na PORADU.
Letko
01.07.13,07:02
trochu by som to rozviedol:

1. Áno
1.1 Áno
1.2 Nie
2. Nie
marjankaj
01.07.13,07:04
No ak ti niekto priložil nabitú pištoľ k hlave a núti ťa ísť na poradu, tak máš asi iba jednu rozumnú voľbu:
ÁNO.
Capišto?:---
Letko
01.07.13,07:22
To je pravda, ale potom by ani nemusel existovať okruh otázok ktorý nemá nič dočinenia so zákonmi, napr.:

sused mi robí zle. - 1. znášaj to, 2. odsťahuj sa - veď nikto ťa nenúti tam bývať

Chodím tu, lebo mi tu ľudia poradili.
marjankaj
01.07.13,07:25
No vidíš. A už v to "jedeš" aj ty. Čím sa odlišuješ od toho suseda? :---
Letko
01.07.13,07:32
A práve toto nie je správne. Idem na obed.
marjankaj
01.07.13,07:38
Tak vymysli ty sám lepšiu poradu. Ak bude lepšia ako Richardova, tak sa všetci presťahujú k tebe. Čo mu prikazuješ, ako a čo má robiť? Veď je snáď samostatný, a vie čo robí.
Ako hovorí buchač: Lepšie je keď si to poseriem podľa seba, ako podľa iných.:---
Letko
01.07.13,08:39
Prikazujem? V ktorej vete mu to prikazujem?
Podľa mňa a ako vidím, zopár ďalších, lepšia ako Richardova Porada bola Richardova Porada.
Ozaj, obed bol chutný :)
marjankaj
01.07.13,08:45
No priamo nie, ale tento tvoj komentár nemá od toho ďaleko
"A čo tak dať užívateľom možnosť vybrať si medzi starou a novou poradou?"


Áno aj ja si myslím, že stará porada bola lepšia, aj som to s Richardom diskutoval. Ale rozhodnutie je na Richardovi.
To nie je iba o tom, že jeden to bude mať modré a iný zase fialové alebo khaki. Mení sa štruktúra databáz. Ak máš záujem, možno ti posunie staré databázy a môžeš sa realizovať.
Richard nemá za povinnosť prevázdkovať žiadnu poradu. A naviac ešte duplicitne.
Letko
01.07.13,08:54
S tým príkazom to nechajme tak, netýka sa to témy.
Richard povinnosť nemá, je to na ňom. Že existuje porada je super a dobré je aj to, že oponuješ, núti ma to zamyslieť sa.
Záver: Návod a tipy pre pre prácu s novou poradou sú pre mňa prínosom. Mám problém s nechceným odhlasovaním, čo som nevyriešil ani po prečítaní návodu. Richard bol informovaný.