yvica
23.06.13,21:48
prosím vás o radu, prelúskala som celý telefon ale mám problém so zadaním kontaktov, mám tam meno a číslo, keď zadám meno a priezvisko tak mi vypíše, že príliš dlhé, nedá sa uložiť, ako zadám k jednému kontaktu aj viac čísel a iné údaje, vôbec nič také tam nemám, dík
misoft
24.06.13,18:43
http://www.navodnaobsluhu.sk/top-navod-stiahnut-teraz-22/44888/telefon-samsung-galaxy-ace.html
Prelúskaj aj návod.

BTW: orechy nelúskaj - to prenechaj veveričkám :D
Richard
24.06.13,19:13
Keď dáš upraviť kontakt, mala by si tam mať ikonu, znamienko + pre nové pole kontaktu (napr. nové číslo).

Skús si nastaviť ukladanie kontaktov do telefónu nie na SIM kartu, na telefóne by nemal byť limit na počet znakov.

Návod prikladám.
yvica
24.06.13,19:52
ďakujem pekne, konečne som ráno nato prišla, že nie ukladať na sim ale do pamäte telefonu, ale v starom mobile mi ponúkalo aj pri ukladaní na sim všekty tieto možnosti, v tomto novom ukladám na sim a môžem zadať len meno a len pár znakov potom mi vypisuje, že dlhé....ale hlavne, že už som nato prišla, díííííííí
yvica
26.06.13,06:50
ešte by som poprosila ako vypať aplikácie, stále sa mi tam spúšťajú nejaké aj zadám stopnúť ale potom naskočia znova, dík