Kika69
24.06.13,13:13
V súvislosti s mojou pôvodnou otázkou, vás chcem poprosiť o pomoc,, vypĺňam žiadosť o ošetrovné v časti, čo má vyplniť zamestnávateľ /túto časť vyplňujem ja, nakoľko robím aj mzdy/ a pozastavila som sa nad riadkom "zamestnanec mal v období prvých desať dní potreby ošetrovania vymeriavací základ na platenie poistného v dňoch......ak som bola na OČR v dňoch 17.6.-23.6.2013, pracujem na dohodu s pravidelným príjmom, robím každý pondelok, stredu a piatok, keďže však na účely nemocenského poistenia mám vymeriavací základ vo výkaze uvedený na celý mesiac tak si myslím, že tam do toho uvedeného riadku môžem napísať 17.6.-23.6. /vrátane soboty, nedele/ bude to tak správne vypísané? Vopred vám ďakujem. Pekný deň!
cibka1
12.08.13,06:22
chcela by som sa spýtať, zamestnanec doniesol ukončenie ošetrovného (na dieťa), ošetrovné trvalo 5 dni, vypĺňa zamestnávateľ položku:
"zamestnanec mal v období prvých desať dní potreby ošetrovania vymeriavací základ na platenie poistného v dňoch......"?
alebo stačí ak sa vypíše len dátum nástupu do zamestnania?
avalik
12.08.13,07:13
etiketa porady: Otázky zadávam samostatne, nie v rámci iných otázok alebo debát.
Skôr ako napíšem otázku, hľadám či už rovnaká otázka na Porade neexistuje.
cibka1
12.08.13,07:21
nechcela som zakladať novú tému. odpoveď som nenašla