KacenkaSipko
24.06.13,15:30
mam narok na davky od socialnej poistovne ked dam po RD vypoved zamestavatelovi ja alebo musi mi dat vypoved zamestavatel aby mi vyplacali polrocne davky?a este sa chcem opytat ci mi je zamestnavatel povinny upravit po navrate z RD pracovne dbu,kedze som robievala do 22,teraz mozem len do 16
Llívia
25.06.13,04:40
Polročnými dávkami myslíš podporu v nezamestnanosti ? Už niekoľko rokov sa pri jej poskytnutí nehľadí na to, kto ukončil prac. pomer a z akého dôvodu bol prac. pomer ukkončený, ak prac. pomer ukončí zamestnanec a spĺňa podmienky, má nárok na podporu.

Zákonník práce
§ 164 Úprava pracovného času
(1) Zamestnávateľ je povinný prihliadať pri zaraďovaní zamestnancov do pracovných zmien aj na potreby tehotných žien a žien a mužov starajúcich sa o deti.
(2) Ak požiada tehotná žena a žena alebo muž trvale sa starajúci o dieťa mladšie ako 15 rokov o kratší pracovný čas alebo o inú vhodnú úpravu určeného týždenného pracovného času, zamestnávateľ je povinný ich žiadosti vyhovieť, ak tomu nebránia vážne prevádzkové dôvody.
(3) Tehotná žena, žena alebo muž trvale sa starajúci o dieťa mladšie ako tri roky, osamelá žena alebo osamelý muž, ktorí sa trvale starajú o dieťa mladšie ako 15 rokov, sa môžu zamestnávať prácou nadčas len s ich súhlasom. Pracovná pohotovosť sa s nimi môže len dohodnúť.