Piticek
24.06.13,15:45
Chystam sa tento rok na dovolenku do turecka, a chcela som pocut vase nazory, skusenosti. A este sa spytat ci by ste vedeli poradit, ktoru oblast by ste mi poradili ak by som chcela rusny nocny zivot?
Danielle369
24.06.13,14:22
Beulka
25.06.13,06:01
Na nočný život jednoznačne Alanya. Cez deň sa dá tráviť čas na prekrásnej Kleopatrinej pláži, alebo na Keykubatovej pláži.
SimkaR
01.07.13,15:03
Alanya a krásna Kleopatrina pláž. Tu si určite užiješ poriadny nočný život :) Je tu množstvo všelijakých barov s miešanými drinkami, vodnými fajkami, s tureckou či modernou hudbou. Čašníci v týchto baroch vás dokonca samy zvolávajú priam ťahajú k nim na drink na hocičo len aby ste išli, bývajú aj dosť otravný videla som aj ako si robia z hostí srandu a mysleli si že to je vtipné ale bolo to trápne a myslím si že ani pre tých dotyčných to nebolo veľmi príjemné napr: pokladali im podnosy na hlavy tancovali oplzle tančeky pri ženách a spoločne sa na tom smiali a podobné trapné veci. Treba si najprv dobre podnik obzrieť a potom sa rozhodnúť do ktoré íst je ich tam množstvo na výber každému poľa chuti :) Je super vychutnávať si vodnú fajku a mojitko fakt super bolo. Na diskotéke som nebola žiadnej ale tiež je tam množstvo disco barov tak isto som vydela aj Disko bus- autobus hore bez strechy veľa ľudí a výborná hudba prevážal sa miestnou komunikáciou žiaľ neviem kam :D Nákupy sa dajú tak isto robiť počas noci množstvo obchodov zo suvenýrmi oblečeným cukrovinkami a všetkým možným pozor však na obchodníkov ceny tovaru treba zjednávať nikdy nezaplatte sumu ktorú vám poviem je niekoľko násobné prevýšená ako je jej hodnota, fakt sa dá skvelo a lacno kúpiť ak sa nenecháte odbiť a zjednávate až na tkú cenu ktorú ste ochotný za tovar zaplatiť, sú veľmi doterní a tak isto vás zvolávajú do svojich obchodíkov a doslova vás nútia si niečo kúpiť, takže nechoďte zbytočne tam kde nechcete nič kúpiť. Pozor však aj na niektoré slovenské frázy Turci rozumejú našim napríklad čislam a tak isto sú naučený aj frazy na prilákanie turistov ako napr. pozdravy, dobrá cena, lacné...Ja osobne som si nákupy a všetko veľmi užívala záleží na povahe mne nevadila vôbec doternosť turcov ani ťahanie do obchodov, pozdravy, atd...