jazmy
25.06.13,10:02
Ahojte poraďáci,
chcela by som sa spýtať, či mi niekto nevie poradiť, ako je to s absenciou v nepretržitej prevádzke z pohľadu prerušenia sociálneho a zdravotného poistenia. Zamestnanci majú 12 hod. zmeny 2 dni robia, 2 dni voľno. Ak zamestnanec neprišiel 4 zmeny do zamestnania, príkl. 17.-18.6. a 21.-22.6., prerušujem mu poistné a absenciu nahlasujem iba na dni, kedy mu pripadla zmena, alebo môžem nahlásiť od 17.6. do ukončenia? Zákon o sociálnom poistení hovorí o období neospravedlnenej neprítomnosti v práci. Zo sociálnej poisťovne mi odpísali, že "Sociálna poisťovňa nie je oprávnená vyjadrovať sa k obdobiu, za ktoré má mať zamestnanec prerušené poistenie". Na jednej strane by som prerušila poistné iba na dni, kedy pripadla zmena, ale na druhej strane, 12-hod. zmenami "pokrýva" časový fond dní voľna. A zasa i PN-ka, OČR-ka sa nepočítajú na dni, kedy mala byť zmena, ale na kalendárne dni. Za každú radu ďakujem a prajem všetkým pekný deň.
J+K
25.06.13,11:09
Ak zamestnanec 17.6. vôbec nezavolal prečo nenastúpil na zmenu, ani to žiadno do 3 dní nezdokladoval PNkou alebo inak neodôvodnil, tak by som od začiatku neprítomnosti až po 22.6. ako zamestnávateľ udelila absenciu a prerušila poistenie na všetky dni. Dnes na zmenu nastúpil? , podľa všetkého by dnes mal podľa plánu pracovať . Ak je v práci, nie je schopný odôvodniť svoju predchádzajúcu neprítomnosť, tak to riešiť absenciou na celé obdobie .
jazmy
25.06.13,11:32
nie je v práci ani dnes, a tiež som za dať od začiatku absenciu, len som neista v tom, či môžeš dať absenciu na deň, keď nemal mať zmenu... idem ešte pátrať... a ďakujem