yryss
25.06.13,21:19
Ahojte poradaci.
Som dlhodobo v zahranici (UK) a mam este asi rok platny pausal u ruzoveho opratora. Po prichode do UK vsetko fungovalo normalne ale asi po dvoch tyzdnoch mi vypadol signal a odvtedy sa karta nedokaze prihlasit do siete. Chyba je niekde v sim karte, skusal som ju v roznych telefonoch. Rovnaka vec sa stala aj mojej priatelke pred 2 mesiacmi v Kanade. Dva tyzdne vsetko v poho, potom dva tyzdne bez signalu. Ked pristala vo Viedni, signal sam od seba naskocil akoby nic. Po asi tyzdni mailovania s operatorom, mi bolo vysvetlene ze oni s tym nedokazu nic urobit a ani mi nemozu poslat novu kartu s rovnakym telefonnym cislo postou koli internym predpisom alebo koli comu. Moja otazka je, ci mozem nejakym sposobom vypovedat operatorovy zmluvu, bez zmluvnej pokuty. Nemozem predsa platit kazdy mesiac za sluzby, ktore mi je znemoznene vyuzivat. Dakujem za vase prispevky
wagner
25.06.13,19:26
Opíšem moju skúsenosť - oranžový operátor mi na sťažnosť odpísal, že predsa mi nemôže garantovať rýchlosť prenosu pripojenia internetu (ale peniaze si garantuje v plnej výške:confused:). Nepovažuje to za dôvod na vypovedanie zmluvy.:eek: Tak si myslím, že asi bez zmluvnej pokuty teraz vzťah neukončíš.
arizona
25.06.13,20:33
To, ze si odisla do zahranicia a sluzbu na ktoru mas podpisanu zmluvu uz nepotrebujes,nie je dovodom na odstupenie od zmluvy. Ak ti operator odmieta poslat novu kartu do zahranicia,tak nech ti ju posle na adresu nejakeho znameho na SK a ten nech ti ju preposle do GB./aj ked suhlasim, ze by takuto sluzbu svojim zakaznikom robit mohli, ze by ich to financne nezruinovalo/ Alebo zbytok pusalu daj niekomu do uzivania / a platenia/na SK.