Martina Lamparská
26.06.13,10:11
Chcem sťahovať filmy, každý, ktorý stiahnem mi dosťahuje len prvých 320 MB, skúšala som na sestrinom notebooku, s rovnakým pripojením internetu, rovnaký účet na stiahnito a rovnaké filmy, tam to ide, tak mám chybu niekde ja v pc,.....samé od seba mi to nejde pár týždňov, nič som v pc nemenila, nemazala, neinštalovala...pomôžte mi prosím prísť na to, kde je chyba!! ďakujem
Vlado40
26.06.13,11:55
Potom vypíše chybu ? Skús stiahnúť v inom prehliadači.Je dosť miesta na HDD kde sa sťahuje?
taiko
26.06.13,12:15
nemusis si za sluzbu zaplatit, aby Ti bolo dovolene stahovat kompletne filmy?
Juraj Tlach
27.06.13,04:51
Odkiaľ sťahuješ?
buchač
27.06.13,06:18
Ako taiko vraví ....MUSÍ SA PLATIŤ ...

Služba " stiahnito " je služba cez Hellspy a to je platené ...
Je nutné sa zaregistrovať a kúpiť si tie kredity ...

Viac v obchodných podmienkach
http://www.stiahnito.sk/terms-and-conditions
taiko
27.06.13,06:34
este sme asi nejaki navyknuti, ze vsetko musi byt zadarmo :-)
Martina Lamparská
28.06.13,15:18
zo stiahnito.sk (zdá sa mi, že problém bude niekde u nich, inak to nevidím už)
Martina Lamparská
28.06.13,15:19
čože???? :D :D :D :D vyzerám ako blbec??? už 3 roky, ešte ked to bolo hellspy si tam dobíjam mesačne kredity za 6 euri, tak tupá asi nebudem! nie, nie som zvyknutá, že je niečo zadarmo! práveže ja som zvyknutá, že za všetko sa cvaká!!!!!
Martina Lamparská
28.06.13,15:21
som z teba na nervy! ved ja tam mam tolko kreditov ze by som mohla stahovat 40 gigov filmov a nie jeden 700 MB ktory mi sekne vzdy pri tych 320 MB, alebo ked dam hocico ine, vzdy mi strhne cele kredity ale stiahne len blbych 320 :( to je také divné čo sa mne deje...už mám pocit ci mi to antivirus neblokuje na pc, alebo čo, alebo či je chyba u nich, ja neviem, nikdy som sa s tým nestretla!
Martina Lamparská
28.06.13,15:22
voľných mám 23 gigabajtov a skúšala som aj cez Google Chrome a nič :( to isté to urobilo...nemôže ma blokovať firevoll?
taiko
28.06.13,16:13
juj no to mi je luto ze si zo mna na nervy. Su tu vselijake otazecky a nemohol som vediet, ze Ty mas vsetko v poriadku s platenim :-). Skus si stiahnut 1G subor od nejakeho kamarata cez FTP, ci ti to prejde. Je mozne ze Ta blokuje Tvoj provider. Ako druhy krok mozes skusit, ci cez Tvoj account stiahne ten film Tvoj kamarat z ineho pocitaca, popripade s inym providerom. Tak zistis, ci je to Tvoj ucet na stiahnito.sk, alebo Tvoj provider, alebo Tvoj PC
Rosemarry
02.08.13,11:59
Ako si to vyriešila? Fungovalo to nakoniec? Ja som mala podobný problém. Vyriešila som to napokon tak, že som si stiahla vraj najlepší antivírus (http://www.eset.com/sk/) teda jeho skúšobnú verziu a našiel mi nejaké trójske kone. Odvtedy už tento problém nemám.