IvetaH
26.06.13,10:14
Stále hľadám či 15 dní alebo 30 dní.
Ďakujem
Tweety
26.06.13,08:18
Áno, do 30 dní. PS , ak by si prečítala predch. tému, http://www.porada.sk/t204451-oznamenie-bankoveho-uctu.html tak to tam zistíš.
IvetaH
26.06.13,10:52
Milá Tweety, čestné slovo, že najskôr čítam, potom píšem. Otázku som zadala, lebo pár dní dopredu som sa dočítala že 15 dní je na nahlásenie zmeny, tak som oznámila aj konateľovi a téma, ku ktorej som zadala súvisiacu otázku ma priviedla k pochybnostiam, preto som sa opýtala či 15 dní alebo 30.
Ak by som nenarazila na túto tému, tak by som mala všetko hlásené do 15 dní, nič by sa síce nestalo, ale je lepšie mať jasno.

Ďakujem ti za odpoveď a budem ti vďačná, ak sa pozrieš aj na moju inú otázku Mzdy a personalistika, tiež som sa dočítala protichodne.
Tweety
26.06.13,10:55
Ja som to nenapísala v zlom, len som tiež naďabila na citáciu zákona, tak tá to objasnila.
IvetaH
26.06.13,11:00
Ja som to ani v zlom nebrala, len by ma mrzelo, keby si si myslela, že som lenivá. Obvykle skôr spanikárim a spletú sa mi dva znenia zákona do seba a potom si ich vyložím po svojom a potom to dotiahnem až na poradu. A na porade sa sem tam tiež dočítam zaujímavosti a už som stratená.
A k tej personalistike, už nedám otázku, lebo keď som ju napísala a prečítala, tak som si uvedomila, že riadna haluz.
Tweety
26.06.13,11:26
a kde to máš?