19empty19
26.06.13,20:11
Ahojte, vždy keď otvorím internet alebo novú stránku na internete, tak mi vyskočí okno Error: Illegal operation on WrappedNative prototype object. Čo to je a ako sa to dá odstrániť. Ďakujem
FilipMinarik
27.06.13,10:35
Toto je chyba javascriptu.....nepokusa sa otvorit nejaku stranku nastavenu ako domovsku, ktora obsahuje tuto chybu? Dalej je potrebne v ktorom prehliadaci to robi (firefox)

Riesenie je nastavit prazdnu domovsku stranku, alebo google.

Ak to robi prehliadac, tak skusit preistalovat alebo zaktualizovat prehliadac.

Este to moye robit nejaky s doplnkou v prehliadaci....skusal by som po jednom pozakazovat a ked chyba zmizne odinstalovat ten doplnok, ktory to sposobuje.
19empty19
27.06.13,11:05
Robí mi to na Firefoxe už asi týždeň; začalo to vtedy, keď sa firefox sám aktualizoval. Vyhodí mi to vždy, keď otvorím novú stránku (aj pri otvorení intrenetu- domovská stránka Google)
FilipMinarik
27.06.13,11:20
Zaktualizoval som si firefox na verziu 22 pod win7 (nemam ziadne doplnky) a vyzera to ok, treba skusit pozakazovat doplnky...hlavne podla for, by to mohol sposobovat doplnok FB purity.

Pripadne vyskusat restartnut ff do safe modu, ci to bude robit aj tam, ak nie je to chyba niektoreho z nainstalovanych doplnkov

navod ako spustit firefox v safe mode http://support.mozilla.org/sk/kb/troubleshoot-firefox-issues-using-safe-mode
lpksro71
10.07.13,04:27
Ja som mal nainštalovaný AddOn s názvom Youtube Video and MP3 downloader a tento keď som vypol / odstránil, už mi to neukazuje. Je to podľa mňa hláška o tom, že porušujete pravidlá sťahovania videa a hudby z Youtube...