arizona
26.06.13,20:44
1,chapem princip fungovania novej Porady,aj prace s otazkou...ale napr. v suvisiacej teme som nemohla najst/ po kliknuti na na posledny prispevok/ ten novy prispevok od Richarda. Rolujem, rolujem, hladam...a to sa mi stava casto aj v inych temach.
Chcem sa spytat, ci by nebolo mozne napr.nejako to farebne odlisit nove doplnene prispevky,alebo komentare /docasne, do precitania/ ,alebo nastavit Poradu tak,aby ma hodila priamo na ten posledny prispevok

2/ vid. obr - tazko sa cita,ked mi tam obrazky prekrivaju text /asi nejaka techn. zavada/
DOPLNENIE : obrazok z PC sa do uvodneho prispevku neda vlozit!!! :mad:

3/ prosim dopisat do manualu /alebo vsunut ako vyskakovacku pri zakladani temy/ ,upozornenie, aby ludia nezadavali otazku duplicitne, ze staci IBA RAZ! Lebo tych duplicit je tu denne do zblaznenia...:rolleyes:
marjankaj
26.06.13,18:55
No mne sa zdá, že duplicity sa tu vytvárajú automaticky. Teda občas.
arizona
26.06.13,18:57
len skoda, ze sa automaticky aj same nevymazavaju, chi...
Retuska
01.07.13,09:07
ja sa tu skoro vobec nevyznam,stale mi ukazuje pisat len taketo komentare a nie normalne prispevky ako poniektori :/ ani ten navod ma nejak nenaviedol
KEJKA
01.07.13,16:59
môžeš písať komentáre, alebo hned pod otázkou bud žiadať upresnenie (síce neviem, prečo je následne slovko "komentovať", ked zadávam žiadosť o upresnenie k otázka.
A hned pod otázkou máš možnosť odpovedať ak chceš,
Po napísaní odpovede klikneš na odpovedať, nie na komentovať.
Stačí si len vybrať.
Stefan2005
01.07.13,17:33
... sú tu veci, ktoré ma nesmierne vytáčajú, napr. v téme http://www.porada.sk/t218822-a-co-na-to-uctovnici.html srska zadal pekne dlhý úvodný príspevok

1. prečo sa tento príspevok musí zobrazovať na každej strane a zaberá viac než polovicu miesta, miesto ktorého by mohli byť zobrazené príspevky na jednej strane? predtým to bolo zobrazované iba na prvej strane - niekomu to vadilo?

2. k číslovaniu - v tejto istej téme - ak sa mi podarí otvoriť tému niekde koncom, tak vidím čísla strán v jednom riadku, ale ikony pre posun dopredu, resp. posledný príspevok sú v druhom riadku - to je taký problém umiestniť čísla strán i ikony pre posun do jedného riadku, aby človek nemusel do blba behať a hľadať myšou?

3. prečo ikona Verzia pre tlač je prístupná len v niektorých témach? napr. sú aj niektoré zaujímavé debaty, ktoré by som si rád vytlačil

4. k funkcii Verzia pre tlač - ak je téma na "viacej strán" zobrazí sa v tlačenej verzii len len prvá strana - darmo kliknem na stranu 2 - nespraví to nič - takže z druhej strany neviem dostať tlačenú verziu....

5. vo fukcii Verzia pre tlač je síce "Zobraziť 40 príspevkov z tejto témy na jednej strany" - ovšem je to taktiež hluché....

... a ešte mnoho ďalších a ďalších otravujúcich drobností...