tomgunny
27.06.13,15:07
Prednedávnom sa mi stala veľmi čudná záležitosť so spoločnosťou SpiderNET s.r.o. sídliacej v Humennom. Počítač zakúpený v predajni, ktorý bol ešte v záruke sa prehrial a tak som ho reklamoval. Pri reklamácii bolo aj osobne aj neskôr telefonicky zdôrazňované, aby boli dáta na diskoch zálohované, resp. aby sa s diskami nič nerobilo. Majiteľ ma ubezpečil, že ak je to ventilátor, tak sa s datami nič robiť nebude. PC sa vrátilo z reklamácie, no na moje zistenie, bol windows preinštalovaný a všetky data zmazané. Následne začal systém zisťovania, kto spôsobil zmazanie. Servisné centrum, kam bol notebook zaslaný tvrdilo, že im nebolo odoslané vo formulári, že majú byť data zálohované. Do telefonu mi to explicitným spôsobom potvrdil Ing. Ďurčo, ktorý mal PC na starosti. Predajňa teda vo formulári neuviedla zálohu dát. Keď som sa na tento fakt opýtal majiteľa firmy, tak sa vyjadroval, že si myslí, že to vtedajšia predavačka uviedla do telefonu, ale nieje si istý. Samozrejme dodal, že je predavačka už prepustená a že už u nich nepracuje. Mne z toho vyplynulo, či tá osoba bola kompetentná a či tam naozaj pracovala a za akých okolností. Keď som sa majiteľa opýtal, ako to chce vyriešiť, tak mi bolo povedané, že to prezistí a že ma bude informovať. Telefonoval, že zrazu Ing. Ďurčo nemohol zachrániť data a že to musel preinštalovať. Zaujímavé, že mne dotyčný technik tvrdil niečo úplne iné. Spísal som žiadosť o reklamáciu reklamácie, kde som uviedol, že sa spoločnosť dopustila porušenia zákona o ochrane dát spotrebiteľa a tiež potencionálne krádeže autorských dokumentov, pretože som mal v disku množstvo odborných prác na PhD. štúdium a tiež umelecký tvorbu. Odpovede sa mi dostalo po viac než mesiaci, že oni by radi spravili tzv. "recovery disku"... ide o obnovu dát, ktorá nikdy nebýva veľmi spešná a zvykne sa obnoviť iba časť. Tento úkon som dovtedy už dal spraviť známemu, ktorý sa práci s PC venuje a ten zistil, že zásah technikov následne umožnil iba čiastočnú obnovu... teda zhruba štvrtinu viac-menej nepotrebných dát. Prišiel som o množstvo cenných vecí.... mám šancu dovolať sa spravodlivosti, alebo sa obchodníci dohodli a ja som z toho vyšiel ako úbohý zákazník ???
buchač
27.06.13,14:15
Nuž , myslím si , že budeš ťahať z kratší koniec .
Pokiaľ nemáš poriadne spísanú zákazku s popisom požadovaných prác , nemáš žiadnu mailovú komunikáciu ...tak smola ...

Poznámka :
Sorry , ale čudujem sa , že si si neurobil zálohu tých údajov ...a to nespomínam , že o aké údaje sa jedná ...
Pokiaľ by to boli nejaké tie fotky , čert ich ber ...ale takto ???
Veď sa dá povedať , že si nevážiš svoju vlastnú prácu , keď si sa takto zachoval ...
kozlíček
27.06.13,14:52
Z tvojej strany absolutná benevolencia,je mi ľúto čo sa ti stalo,no na druhej strane si sa veľkou mierou potrestal aj sám!Neviem či sa s uvedenými dátami ešte stretneš,ale mám zato,že už ti asi nepomôže ani JEKAVIL.Škoda!Jedine ak odškodné,tak len cestou súdu,ale aj to bude na dlhé lakte a bude treba dobrého právnika,ktorý ťa môže dosť slušne zodrať.Skôr už sa len s tým zmieriť a poučiť sa!!!
misoft
27.06.13,15:22
Musím dôrazne súhlasiť s buchačom i kozlíčkom - záloha je vždy záloha a najlepšie viacnásobná (čert nikdy nespí :D).
Okrem toho - i keď sa PC prehrieval, istotne bol ešte funkčný - teda si mohol kľudne zálohovať pred odovzdaním na reklamáciu - PC by tých pár desiatok minút istotne vydržal pracovať.
Žiaľ, spoliehať sa na "objednanú zálohu dát" pri reklamácii sa neodporúča (viď tvoj prípad) - niekto niečo nepoznačí a dáta sú v pérdeli.
lujza.j
27.06.13,17:56
sthruska
28.06.13,05:57
Bez ohľadu na to ako sa táto firma správa (som z HE), si za to môžeš sám. Máš jedinú možnosť. Nepracovať s PC a osloviť odbornú firmu s dobrými refernciami. Ak Ti na údajoch naozaj záleží si priprav odhadom okolo 500€
Veľa zdaru.
pavles1
28.06.13,19:47
Servis mnoho-krát nevie, čo treba zálohovať ako dáta. Ak má niekto dáta iba v zložke dokumenty, tak je to jednoduché. Ale dáta - to sú aj obľúbené položky vo webovom prehliadači, emailové správy, kontakty, fotografie, filmy, rôzne posťahované stránky z webu, inštalačné súbory, ktoré môžu byť uložené po celom disku. Ak má užívateľ na počítači nainštalovaných veľmi veľa programov, že by reinštalácia trvala napr. 3 dni, tak potom sú "dátami" všetky súbory na disku a treba teda vytvoriť zálohu všetkých súborov na disku.
A ešte dodám, že zálohy treba vytvárať pravidelne, aj keď je počítač v 100-percentnom stave. Najčastejšou príčinou straty dát je hardvérová porucha pevného disku. Je bežné, ak sa jeden z 30-tich diskov pokazí, a to ešte v záručnej dobe. Dáta môže vymazať aj sám užívateľ nešťastnou náhodou, môže ich vymazať škodlivý softvér, napr. vírus, počítač môže niekto ukradnúť, môže nastať živelná pohroma.
Viem, že ti uvedený text už teraz nepomôže, ale treba vedieť, na čo sú zálohy.
Martin28sk
15.07.13,08:10
no, ked si vedel ze ide len o ventiator mohol si si HDD odmontovat pred dodanim PC do servisu. HDD k vymene ventilatora nie je potrebny a akurat na co by bol potrebny je aby technici mohli pc PO VYMENE ventilatora vypnut, nic viac. ale vypnut sa to predsa da aj bez hdd.