lordssdd
29.06.13,11:09
Zdravím všetkých mám nasledovný problém rodičia priateľky nám úplne zakázali kontakt a priateľka dostala takzvaný zarach pričom má už 19 rokov a mám overenu informáciu že jej strašia sestra (22rokov) šíri o mne nepravdive skutočnosti čo zapríčinilo s veľkej časti tento problém a v vsetky moje pokúsi o mierové riesenie tejto situácie a stretnutie s priateľkou boli sabotovane zo strany jej matky ďalej nemám spraví či je v poriadku keďže mam neoverené info že keď sa priateľka skúsila postaviť matke s tím že si bude chodiť s kim ona chce tak údajne mala modrinu na krku viem že trestný zákon niečo hovorí o slobode pohybu ale niesom si istí jak ďalej postupovať či aj ja môžem podať presne oznámenie alebo to musí spraviť priateľka čo bi mohol biť problém keďže je zamknuta doma a nemá šancu sa dostať nikam von.
Vrele diky za každú radu
veronikasad
29.06.13,09:11
Priatelka ešte študuje ? V čom spočívajú tie podľa teba "nepravdivé" informácie ?
KEJKA
30.06.13,12:20
z hľadiska gramatiky a štylizácie "jednou vetou všetko" by som svojej dcére zakázala tiež kontakt. Resp. nemusela zakazovať, sama by sa dištancovala.
buchač
30.06.13,16:18
Jedná veta všetko = normál trestný čin .....hehehehe....

Ale súhlasím , veď sa to ani čítať nedá ...veľa nechýbalo a oči sa mi skoro skrížili ....
Opiiica
22.08.13,13:09
Nemyslim, ze opisana informacia je dovodom na presne alebo trestne oznamenie. Treba sa s rodicmi priatelky porozpravat.