avalik
30.06.13,21:53
konkretne mi dosiel nevyziadany email z adresy podpora porada.sk k zakonu o ochrane osobnych udajov + pozvanka na skolenie

nie som si vedoma, ze by som zaskrtavala niekde moj zaujem na zasielanie takychto emailov

doplnenie:
v nastaveniach mam moznosti:
- Chcem príjímať email od Administrátora.
- Chcem prijímať emaily od ostatných členov. (Toto nie je potrebné, nakoľko na PORADe budete mať svoju vlastnú schránku pre súkromné správy v rámci PORADY).
- Notifikácie o nových žiadostiach o priateľstvo.

zaskrtnutie prijmu emailov od administratora nepovazujem za suhlas vydany na reklamne emaily

doplnenie 2:
z. 147/2001 o reklame
§ 3
(7) Reklama sa nesmie šíriť automatickým telefonickým volacím systémom, telefaxom a elektronickou poštou bez predchádzajúceho súhlasu ich užívateľa, ktorý je príjemcom reklamy.

citujem z nastavení: "Administrátor Vám niekedy bude chcieť zaslať dôležitý email ohľadom PORADY." - v tomto texte sa neuvádza možné zasielanie reklamy
kopretinka
30.06.13,20:21
choď do svojho profilu,je to v nastaveniach ......môj účet....upraviť možnosti.......je tam možnosť prijímania emailov
avalik
30.06.13,20:36
nie reklamnych ... doplnila som otazku
kopretinka
01.07.13,13:57
ja nemám povolené emaily ani od administrátora
Richard
01.07.13,14:19
Poskytovanie školení je súčasťou Porady a je to naša aktivita pre financovanie tohoto projektu, takže momentálne si musíš komplet zrušiť zasielanie emailov od administrátora ak nechceš aby si dostala tieto ponuky.

Budeme však robiť samostatný mailing list pre školenia. Momentálne využívame jeden systém, ktorý máme. Nikdy sme ho nevyužívali na zasielanie cudzej reklamy napriek ponukám, vždy informujeme len o vlastných aktivitách.