cokoladka 1
02.07.13,10:26
Dobry den,
chcela by som sa opytat. Mam ukonceny I.stupen VS - Historia. Hned po ukonceni som pracovala v skole ako vychovavateka ŠKD. (2007-2009) Momentalne vsak studujem Predskolsku a elementarnu pedagogiku (ukonceny 1roc. a nastupujuca do 2.roc) moja otazka znie: mohla by som sa vratit do skolstva a pracovat v ŠKD? Riaditelka skoly mi povedala, ze nie som kvalifikovana i ked momentalne studujem - teda prebieha kvalifikacia. Na tuto pracovnu poziciu zobrala ucitelku, ktora ma ukoncenu strednu pedagogicku skolu. Ktora z nas je v nevyhode, resp.vyhode? Mala by som sancu sa "tam"dostat? - ci az po ukonceni tohto prebiehajuceho studia? Ohradzuje sa zakonom u ukonceni pedagogickeho vzdelania,aj ked moje kolegyne studuju popri zamestnani...Dakujem za skoru odpoved.
Janka211
02.07.13,12:34
Dobrý deň a strednú školu máte akú? Z vlastnej skúsenosti by som sa netlačila tam kde ma nechcú. Ja som studovala popri robote a mala som v práci s tym problém, nechcela ma riaditeľka púšťať na skúšky a podobne napriek tomu že vedela že pokračujem v študiu 2 stupna do zamestnania ma prijala....
kopretinka
02.07.13,13:52
uprav názov otázky tak,aby vystihoval podstatu tvojho problému.Toto je nič nehovoriaci názov