Burizon Robert
02.07.13,19:14
Dobry den,
Chcel by som sa opytat na jeden problem ktory nastal.
Kamaratka zmaturovala, do konca augusta je este povazovana za studenta. minuly tyzden isla na pohovor na pracu na TPP. nemala podpisanu zmluvu. dnes nastupila do prace s tym ze podpise zmluvu. lenze pracovala tam 8.5h a nemala podpisanu zmluvu. v robote sa jej nepaci. nechce podpisat zmluvu. avsak zamestnavatel jej povedal ze uz ju nahlasil do socialnej poistovni.
je mozne nahlasit cloveka bez zmluvy do socialnej poistovne ??
ak to neni mozne, a zmluvu nepodpise bude zase spat studentom do konca leta? alebo si bude musiet platit odvody do soc. a zdrav. poistovne ???
dakujem za odpoved
KEJKA
02.07.13,18:16
Ak nepodpíše zmluvu, nenastala skutočnosť, že je zamestnancom. Síce tomu odporuje fakt, že pracovala celý deň, ale ak do práce nepríde, nič jej nehrozí. Zam-eľ ju odhlási, no možno jej tú smenu nepreplatí, ak si povie, že vlastne zmluva neexistuje.
Podľa mňa týmto štatút študenta nestratila.
Ona po prázdninách bude ďalej študovať?
Burizon Robert
02.07.13,18:36
zatial jej neprislo vyjadrenie zo vysokej skoly. cize je otazne ci bude dalej studovat, alebo si bude hladat robotu

popripade by zavolala do soc. a zdrav. poistovni a vysvetlila im situaciu ? resp. by mohla povedat ze chcela robit na dohodu a nie na TPP ???
lebo nezda sa mi zeby zamestnavatel prihlasil skor cloveka nez ma podpisanu zmluvu na TPP...

ked ju odhlasi tak sa stane znova "studentom" alebo nezamestnanym ???
dakujem
veronikasad
02.07.13,20:35
Do ZP ju ešte asi nenahlásil, len do SP, kde sa zamestnanec musí nahlásiť pred začiatkom výkonu práce. Nech sa so zamestnávatelom dohodne na storne prihlášky do SP.