Storm888
04.07.13,09:19
Pomôžte z odpoveďou
Tweety
04.07.13,07:21
S kým s čím?:eek: Odpoveď je kufor. ALe prezradíš k čomu je tá otázka?
marjankaj
04.07.13,07:26
Asi sa pripravuje na maturitu.:---

Ale ja mám tiež kufor, ale napríklad v Bangladéši určite nebol. :D
Tweety
04.07.13,07:27
No má čo doháňať.
IgorHaring
05.07.13,20:23
ZNAMKA
Storm888
06.07.13,06:24
odpoved je známka..diki
marjankaj
06.07.13,06:34
odpoved je známka..diki
Hlavne ak ten list pošleš z Bratislavy do Košíc. Určite si tá známka odskočí medzitým do Budapešti a možno aj na Nový Zéland. :---
Naozaj úžasná téma, hodná absolventa špeciálnej školy. :D
Uživateľské meno
06.07.13,08:02
odpoved je známka..diki
Hlavne ak ten list pošleš z Bratislavy do Košíc. Určite si tá známka odskočí medzitým do Budapešti a možno aj na Nový Zéland. :---
Naozaj úžasná téma, hodná absolventa špeciálnej školy. :D

ty si asi úplne retardovaný -_- však máš známku a tá býva vždy v rohu pošty a teda v kúte.. a precestuje celý svet že sa pošta posiela (ešte stále sa posiela) po celom svete.. do USA, RUS, FRA... tak sa tu prosím ťa nehraj na chytráčika -_-
marjankaj
06.07.13,08:17
odpoved je známka..diki
Hlavne ak ten list pošleš z Bratislavy do Košíc. Určite si tá známka odskočí medzitým do Budapešti a možno aj na Nový Zéland. :---
Naozaj úžasná téma, hodná absolventa špeciálnej školy. :D

ty si asi úplne retardovaný -_- však máš známku a tá býva vždy v rohu pošty a teda v kúte.. a precestuje celý svet že sa pošta posiela (ešte stále sa posiela) po celom svete.. do USA, RUS, FRA... tak sa tu prosím ťa nehraj na chytráčika -_-
Bol som na pošte. A tam mali v rohu maximálne kôš na odpadky.
A prečo by list z BA do KE posielalicez USA RUS FRA ?


http://slovnik.azet.sk/pravopis/slovnik-sj/?q=k%C3%BAt
veronikasad
06.07.13,08:25
odpoved je známka..diki
Hlavne ak ten list pošleš z Bratislavy do Košíc. Určite si tá známka odskočí medzitým do Budapešti a možno aj na Nový Zéland. :---
Naozaj úžasná téma, hodná absolventa špeciálnej školy. :D

ty si asi úplne retardovaný -_- však máš známku a tá býva vždy v rohu pošty a teda v kúte.. a precestuje celý svet že sa pošta posiela (ešte stále sa posiela) po celom svete.. do USA, RUS, FRA... tak sa tu prosím ťa nehraj na chytráčika -_-
Nelepí sa známka náhodou do rohu obálky ?
Uživateľské meno
06.07.13,08:26
však tým kútom je myslené, že to je roh pošty (obálky, nie inštitúcie).. to nie je doslova kút -_-.. a to s tými krajinami som dal ako príklad... že sa posielajú pošty aj napr. z RUS, USA atď. do všetkých krajín.. tým sa myslí že precestuje celý svet.. lebo pošta sa myslí všeobecne a nie konkrétne, že z BA do KE alebo z RUS do USA... to je všeobecne povedané že pošta precestuje celý svet..
Uživateľské meno
06.07.13,08:27
odpoved je známka..diki
Hlavne ak ten list pošleš z Bratislavy do Košíc. Určite si tá známka odskočí medzitým do Budapešti a možno aj na Nový Zéland. :---
Naozaj úžasná téma, hodná absolventa špeciálnej školy. :D

ty si asi úplne retardovaný -_- však máš známku a tá býva vždy v rohu pošty a teda v kúte.. a precestuje celý svet že sa pošta posiela (ešte stále sa posiela) po celom svete.. do USA, RUS, FRA... tak sa tu prosím ťa nehraj na chytráčika -_-
Nelepí sa známka náhodou do rohu obálky ?

prečítaj si prvý riadok.. -_-
marjankaj
06.07.13,11:40
prečítaj si prvý riadok.. -_-
Prečítal som si.
Povedal by som, že to o tebe dosť vypovedá. :---