SYLVI65
04.07.13,10:01
mam zamestnankynu ktorá pracuje na dohodu na dohodu nastupila 03.6.2013, do socialnej poistovne som ju poslala až sa odhlási z dôchodkového kedže je na rodičovskom teraz rodičovský skončil a ona je na dohodu stale, má povinnosti voči sociálnej poistovni nejaké,kedže sa z dôchodkového už odhlásila,z dohody ma pravidlený príjem odvody sa za nu platia? môže sa ísť teda len na zdravotnú nahlásiť ,lebo chce byť na predlženej rodičovskej do 6 rokov,dakujem za pomoc,vážim si to ,ma sa teda nahlasiť na zdravotnej,že je na rodič.príspevku do 6 rokov, kedže pracuje aj nadalej u nas na dohodu a v zdravotnej je prihlasena ako dohodarka?
Jozef Mihál
04.07.13,08:09
Voči SP nemá povinnosti, ak by dohoda skončila a dieťa by ešte nemalo 6 rokov, mala by sa v SP znova prihlásiť ako poistenec štátu. Voči ZP nemá povinnosti, poistné do ZP sa platí z dohody, ak ale na dohodu nie je v ZP prihlásená ako zamestnanec nonstop, mala by sa v ZP registrovať ako poistenec štátu podľa § 11 ods. 7 písm. j) zákona o zdravotnom poistení, aby nemusela platiť poistné ako samoplatiteľ.
SYLVI65
04.07.13,10:43
ale my ju mame stale na dohodu s pravidelným prijmom,len trojročná rodičovská jej už skončila má sa teda zaregistrovať ako osoba starajuca sa o dieťa do 6 rokov v zdravotnej poistovni?dakujem