misana84
04.07.13,11:48
Dobry den prajem,
chcela by som sa opytat nebol z Vas niekto na Korfu v stredisku Agios Georgios na juhu v apartmanových domov Kapetanios? Nikde nemožem najst recenziu na toto študio.
alaya1
04.07.13,10:25
misana84
04.07.13,11:01
toto som nasla aj ja...a vacsinou ked citam recenzie su to apartmany Kapetanios ale v Agios Stefanos, ja som myslela ci nema niekto osobnu skusenost
matala
29.07.13,17:19
Pred par dnami sme sa vratili z dovolenky v Agios georgios a byvali sme v tomto apartmanovom dome.Je to velmi pekny dom so zelenou.Nevyhodou je ak si budete varit slbo vybavena kuchynka s jednym hrncom a panvicou.Dalej su to komare,ktore su neznesitelne a mravce,ak nechate v noci odpadky na izbe.Najhroznejsia je plaz,my sme chodili dozadu a od pozicovne clnov,ktora vyzera ako za 2.svet.vojny to na plazi vyzera,ako na Luniku 9.Nenormalny neporiadok.Nie je tam ziadna zabava,nudne stredisko,nedali sa nam zohnat napr.maso,az v tretom markete.Je to najhorsie,co sme doteraz zazili
misana84
24.08.13,13:34
Dobry den prajem, my sme v tom case ako prisiel prispevok boli už doma. Boli sme tam v termine 18-29.7- ciže ste možno boli pred nami. a možno ste nam tam nechali slnecnik :D a možno nie. Tak k dovolenke: tak ked sme tam vkrocili tak to bol sok ale sme boli taaak unaveni po ceste že sme neriesili :D. Priatel komare pozabijal a potom sme už ich nepustili. V noci sme nemali otvorene okno lebo mi aj tak bola zima- ciže ani jeden stipanec. Mali sme aj mravce v kupelni ale len prvy den...isli sme za majitelom vseetko vystriekal a potom cely pobyt niiic. v kuchynke sme nevarili, ciže to nam nevadilo. Ale ked ste chceli varit stacilo si vypytat od domaceho hrnce a vsetko potrebne. a zasa plaž bola super...my sme tiež chodili až za tu požicovnu clnov, ale nie preto žeby tam bola spina ved tam bola plaž pre 5 hviezdickovy hotel- resp. som si nic take nevsimla ale preto lebo tam neboli ludia resp. na sirokej plaži piati :D Presli sme cely ostrov a so susedmi zo Srbska sme skonstatovali že v stredisku je najkrajsia plaž...dlha, siroka, piesocnata s jemnym pieskom a vybornym vstupom do mora. V inych castiach ostrova- vychod, severozapad mi to prislo ako v Chorvatsku. My sme si to užili presli,sme cely ostrov, v studiu sme fakt len prespali a osprchovali sa. Ale studio bolo vždy ciste a upratane, vymenene postelne pradlo, rucniky.A stredisko možno nepatri medzi najrusnejsie ale bolo tam množstvo taverien kde bolo vynikajuce jedlo- každy den sme boli v inej. A boli sme aj v Kavose kuknut, kde je vraj silna zabava, tak keby som tam bola tak by ma asi porazilo..odpoorne stredisko s pubismi z Anglicka.