Tolosa
04.07.13,11:58
Mám na balkónovom zábradlí rákosový plot výšky 1,5m ako ochranu súkromia a zároveň skrášlenie priestoru. Domová rada rozhodla, že ho musím odstrániť, nakoľko je "neestetický". Majú právo mi to prikázať? Do akej miery môžu rozhodovať o spôsobe, akým využívam svoj balkón?
lujza.j
04.07.13,10:03
Neviem sice ci maju pravo,ale by som si ho neodstranila.....co mi spravia zavru ma?
alaya1
04.07.13,10:24
Ak nemaju sudny prikaz, ako ta donutia?
arizona
04.07.13,11:57
Aka domova rada? To je kto? Asi ti zvedavci, co potrebuju cumakovat,kto sedi na balkone? By som ich poslala do....

To mozu niekomu nakazat aj zmenit zaclony,ked sa im budu zdat neesteticke?
marjankaj
04.07.13,12:01
A prečo by nemohli zakázať? Veď zákon také nezakazuje.
Veď aj ja napríklad môžem zakázať nášmu prezidentovi, nech nevyrába tie jeho brbty. Myslíš, že nemôžem?:D
marjankaj
04.07.13,12:02
Chcela si napísať "do preč"?:---
mareko
04.07.13,12:42
arizona tak to je 100 bodová odpoveď :-)
Halli
04.07.13,14:03
HLAVNE - Odfoť a uvidíme ako to vyzerá...no rakosie na balkone keď som komukoľvek videla vyzeralo fakt po rokoch príšerne...jedine ak ho máš nové.... niečo lepšie, trvacnejšie a krajšie nevymyslíš? ... balkon sa síce začal považovať za súčasť fasády domu a patrí do spoločných častí /s čím ja nesúhlasím/.....no ale to teraz keď už padajú balkony na hlavy ľudom, predtým sa nikto nestaral...tažko niekoho za to buzerovať, ale aj tak by som rada to foto...pre objektívny pohľad...dík :)
buchač
04.07.13,14:47
Ja som síce od pondelka bývalý zástupca vlastníkov , ale taká ...hm , chujovina ( sorry ) by ma asi nenapadla ...
Ako Halli vraví ...to tá " dozorná rada " nemá nič iné na prácu ???
Nie sú inakšie závady a problémy okolo domu ???

Poznámka :
Ten rákos ale je teda inak fakt poriadna 3,14-vina ...
Keby len do tej výšky zábradlia ... ešte , ešte beriem ako tak ...
Ale inak ???
Čo už , proti gustu žiaden dišputát ...
misoft
04.07.13,15:02
Nech si vytrú *iť aj s ich "zákazom" - a nech sú radi, že je tam ten rákos. Bo stať sa môže, že veľký plagát na erotiku tam visieť bude :D (i s názorným príkladom) a s ukazovateľom k niektorému oknu.
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9855.gif
Oliwa
04.07.13,18:42
Veď povedz, že to rákosie tam je preto, aby si nevzbudzovala verejné pohoršenie - keďže na svojom balkóne si môžeš robiť čo chceš a Ty si vyznavačom nudizmu :D .. A opaľovať sa Ti na vlastnom balkóne predsa nemôžu zakázať..
sito
05.07.13,05:58
S balkónom si nemôžeš robiť čo chceš! Na to je zákon. Na balkóne si môžeš robiť, vykonávať čo chceš, aj súlož. Dôsledky toho znášaš len ty, pri súloži to oboch položí, minimálne. Rade nejde o znášanie, prípadne o znášanie, o neznášanie im ide. Neznesú, že nevidia, alebo, že len ten rákos, vidia. Divjaci, diváci, jedno je to, svine sú to, neznesú to! :);)

Svoj???! Len tak napoly je ...
sito
05.07.13,06:08
Už necelých päť dní ... óóó bože ...
lujza.j
05.07.13,06:08
ešte že mám betónové vysoké zábradlie vidím, že bysom mala veľký rebelký problém:D...aj ked nahotu na mojom balkóne mám na háku:D ved šeci máte to istí aj ked iné:D
..to ako keby mne nakázali, že si mám zaskliť balkon lebo šeci ho majú....