SG171
04.07.13,20:48
Dobrý deň. Vopred sa ospravedlňujem ak som otázku umiestnil do nesprávnej rubriky. Keďže som nenašiel žiadnu konkrétnu a jasnú odpoveď tak by som sa chcel opýtať nasledujúce: Moja priateľka pracuje v nemenovanom závode v štvorzmennej prevádzke, problém je v tom že to nie je klasická štvorzmenná prevádzka (ranná, nočná, 2 dni voľno) ale pracujú systémom: Pondelok ranná, z utoroka na stredu nočná, štvrtok ranná, z piatku na sobotu nočná a nedeľa voľno, skrátka iba deň voľna a nie klasicky 2 dni. Chcem sa opýtať či je to v rámci zákonníka práce. Ďakujem.
terezamaria
04.07.13,20:01
Je to v naprostom poriadku, zákonník práce neurčuje presne, ako majú jednotlivé smeny mať náväznosť, ale v tomto prípade zodpovedá dĺžka týždenného pracovného času, aj osobné voľno je v poriadku.....je to trojsmenná prevádzka, nie štvorsmenná.
SG171
05.07.13,11:14
je tu niekde aj možnosť ,,odpovedať,, na to čo mi sem napíšeš? alebo to môžem dať aj ako komentár???
terezamaria
05.07.13,11:15
Môžeš dať komentár.....
veronikasad
05.07.13,11:17
Klikni na prvú ikonku pod príspevkom (komentovať), na ktorý chceš reagovať
SG171
05.07.13,11:23
takže k veci, robí 12- hodinové smeny a nie 8, ale v takom rozvrhu ako som písal, čiže iba 1 deň voľna, môže to byť?
terezamaria
05.07.13,11:34
K veci si mohol napísať hneď, ja som počítala denné 8 a nočné 12 hodinovky. V tom prípade jej vzniknú nadčasy, lebo aj tak je to trojsmenná prevádzka. Pokiaľ je to zdrav.sestra, tak bude mať plusové hodiny a potom veľké voľno, aby bol dodržaný mesačný limit odpracovaných hodín.
§ 93
Nepretržitý odpočinok v týždni
Na začiatok

(1) Zamestnávateľ je povinný rozvrhnúť pracovný čas tak, aby zamestnanec mal raz za týždeň dva po sebe nasledujúce dni nepretržitého odpočinku, ktoré musia pripadať na sobotu a nedeľu alebo na nedeľu a pondelok.

(2) Ak povaha práce a podmienky prevádzky neumožňujú rozvrhnúť pracovný čas zamestnanca staršieho ako 18 rokov podľa odseku 1, poskytnú sa dva po sebe nasledujúce dni nepretržitého odpočinku v týždni v iných dňoch týždňa.

(3) Ak povaha práce a podmienky prevádzky neumožňujú rozvrhnúť pracovný čas podľa odsekov 1 a 2, zamestnávateľ môže zamestnancovi, ktorý je starší ako 18 rokov, po dohode so zástupcami zamestnancov alebo, ak u zamestnávateľa nepôsobia zástupcovia zamestnancov po dohode so zamestnancom, rozvrhnúť pracovný čas tak, aby zamestnanec mal raz za týždeň najmenej 24 hodín nepretržitého odpočinku, ktorý by mal pripadnúť na nedeľu s tým, že zamestnávateľ je povinný dodatočne poskytnúť zamestnancovi náhradný nepretržitý odpočinok v týždni do ôsmich mesiacov odo dňa, keď mal byť poskytnutý nepretržitý odpočinok v týždni.

(4) Ak povaha práce a podmienky prevádzky neumožňujú rozvrhnúť pracovný čas podľa odsekov 1 až 3, zamestnávateľ môže zamestnancovi, staršiemu ako 18 rokov, po dohode so zástupcami zamestnancov alebo, ak u zamestnávateľa nepôsobia zástupcovia zamestnancov, po dohode so zamestnancom, rozvrhnúť pracovný čas tak, aby zamestnanec mal raz za týždeň najmenej 35 hodín nepretržitého odpočinku, ktorý pripadne na nedeľu a na časť dňa predchádzajúceho nedeli alebo na časť dňa nasledujúceho po nedeli.

(5) Ak povaha práce a podmienky prevádzky neumožňujú rozvrhnúť pracovný čas podľa odsekov 1 až 3, zamestnávateľ môže zamestnancovi staršiemu ako 18 rokov po dohode so zástupcami zamestnancov, alebo ak u zamestnávateľa nepôsobia zástupcovia zamestnancov po dohode so zamestnancom, rozvrhnúť pracovný čas tak, aby zamestnanec mal raz za dva týždne najmenej 24 hodín nepretržitého odpočinku v týždni, ktorý by mal pripadnúť na nedeľu s tým, že zamestnávateľ je povinný dodatočne poskytnúť zamestnancovi náhradný nepretržitý odpočinok v týždni do štyroch mesiacov odo dňa, keď mal byť poskytnutý nepretržitý odpočinok v týždni.
KEJKA
05.07.13,12:36
dávam užitočné na prvú odpoveď, aj ked chcem oceniť tento komentár, lebo samotný komentár sa nedá oceniť.............
Podľa mňa je lepšie túto jedinú možnú odpoveď postupne podľa komentárov doplniť tak, aby bola kompletná vo väzbe na dodatočné informácie. Jednotlivé doplnenia sa dajú oddeliť čiarou alebo upozornením, že ide o doplnenie vzhľadom na komentár zo dňa dd.mm.rr.
ja to tak robím.