Richard
30.09.04,23:02
Aktuality budú slúžiť ako jedno "centrum" pre najnovšie informácie, ktoré by nám nemali ujsť.
Doterajším novinkám sa stávalo, že boli zverejnené aj viackrát, alebo neboli zaradené pod aktuality v príslušných Poradách.

Ak zostárnu, pravdepodobne ich premiestnim a presmerujem na príslušnú kategóriu Porady, resp. príslušnú Poradu...

Zadávať aktualitu môže ktokoľvek, malo by to mať však nejakú "formu" už aj vzhľadom na jej "oficiálnejší" charakter. Z rovankého dôvodu bude musieť táto aktualita prejsť cenzúrou, čiže nebude okamžite zaznamenaná, ale až po odsúhlasení tzv. moderátorom.

Moderátorom budem minimálne ja, ale touto cestou chcem osloviť aj dobrovoľníkov, ktorý by mi v tomto chceli pomôcť. Vybraný členovia dostanú moderátorske práva a budú môcť rovnako "odobrovať" aktuality. Väčším počtom moderátorov ako 1 narastá šanca, že aktualita bude čo najskôr online tam kde má byť :-)

Keďže existuje možnosť sledovania tém, rovnako aktuality si môžete pridať medzi sledované témy a tak dostať aktuálnu informáciu priamo na email. Prosím však, aby ste si overili, či máte správne zadanú adresu, pretože od viacerých mi chodia späť správy o neexistujúcej emailovej adrese.

všetkým želám pozitívne aktuality :-)))
Danka Kosibová
01.10.04,08:47
neviem ake su kriteria na "moderatorov", no ak to pomoze hlasim sa ako dobrovolnicka :)
Richard
01.10.04,11:28
Ďakujem Danka, ešte nemám presné kritéria.... po určitom čase si vyberiem.
Iveta25
28.10.04,03:30
je to ešte aktuálne??
Richard
29.10.04,13:04
áno, stále aktuálne
kto chce, môže sa tu priebežne prihlásiť
mali by ste mať však 24/7 online prístup na internet, aby ste vedeli promtne reagovať

So mnou to vyzerá tak, že asi nebudem môcť reagovať promtne, hlavne počas pracovnej doby. Kvôli sťahovaniu sa do nového bytu, neviem či budem mať ihneď zriadený internet (na včerný prístup)... možnosti mám obmedzené a som viazaný na ostatných majiteľov bytov, ktorí hodili momentálne najlepšiu alternatívu CHELLO cez palubu (zatiaľ nebudeme mať káblovú televíziu, ale satelit....)
Danka Kosibová
29.10.04,13:15
iveta25: dakujem, ze si sa ozval aj niekto iny, uz som si pripadala ako aktívny blbec...
mudroš
01.11.04,16:23
Rád by som sa pridal, ale často som mimo sídla a tak by som nemohol reagovať dosť rýchlo.

Vďaka obetavým !!!

Dúfam, že ich bude dosť.
luba3
01.02.05,17:38
Ja mám rodinný internet od STK,čiže od 16.00 hod. do 7.00 hod v prac.dňoch a v sobotu a v nedeľu nepretržite .To všetko za 399 Sk +DPH od STk + 600Sk kartu NAEX na 6 mesiacov.Ja,manžel a traja synovia sme na internete stále.
Nike
04.02.05,06:02
Aktuality je skvelý nápad, aj "moderátori", majú to aj iné fóra a nebol by si na to sám.
ALe, Richard, mala by som návrh.
V rôznych príspevkoch sú "prilepené" skvelé veci napr. tlačivá, usmernenia, dokumenty..... Ale keď ich človek potrebuje tak musí presne vedieť kde sú a keď len trochu zaváha tak má smolu.
Takže vysvetlím príkladom: Tlačivo DP B. (Je niekde prilepené možno aj viackrát.) Povedzme, že v Porade - aktuality, alebo zákony dokumenty - bude jedna téma, ktorá sa bude volať "Tlačivo Daňové priznanie B" a toto tam bude prilepené.
Každý kto ho bude potrebovať ho ľahko nájde, lebo aj keď budú pokračovať príspevky tak prvé bude tlačivo a už pri prehliadaní zistím čo tam je.
Dosť ťažko sa to vysvetľuje písomnou formou, ale dúfam,že mi rozumieš. Je to len nápad.
Pekný deň.
Richard
04.02.05,09:49
Veľmi dobre ti rozumiem, pretože práve na to bola založená podporada zákony, dokumenty.....
Tie dokumenty majú byť napr. aj tlačívá.
Už som to spomínal aj v téme tlačivá....
Zoltán Kovács
04.02.05,14:10
Rad by som sa pridal k dobrovolníkom. Mám prístup na net cez ISDN z kancelarie. Väčšinu času tu aj stravím, v robotke, hlavne teraz, keď sú daňové priznania.Je to výborný nápad.
susu
04.02.05,20:58
Som nepretrzite online; takze ak mozem pomoct .... som tu
claride
22.07.05,07:53
Richard som tu nová a nejako sa nebviem orientovať nevieš mi dať niečo ako rychlokurz?Napríklad chcela by som si nájsť všetko čo sa týka otvorenia si plničky vína a dostala som odpovede že sa už o tom písalo ale neviem kde to mám hladať ĎAKUJEM!!!