arpisko
05.07.13,13:08
Dobrý den, chcel by som vás poprosiť o radu.Moj zamestávalel ma preradil na inú pozíciu z organizačných dôvodov(z dovodov znižovania stavu servisných technikov) a preradil ma do výroby ako operátora.Chcem sa opýtať či mi musí ponechať moju mzdu alebo može mi plat znížiť nakolko plat operátorov je samozrejme nižší, a ešte by ma zaujímalo,či mi musí zamestavatel aj písomne udať dovody preradenia na inú pozíciu,alebo ma právo len tak preradiť,dakujem za odpoved
V pracovnej zmluve mám zaradenie servisný technik, teraz ma preraduju na pozíciu operátor výroby.Dohodu o zmene pracovnej zmluvy som zatial nepodpísal, nakolko mi ju moj zamestnávateľ ešte nedal podpísať,jedná sa o trvalé preradenie,z dovodu redukcie servis.technikov.
veronikasad
05.07.13,11:13
Aké pracovné zaradenie máš v pracovnej zmluve ? Podpísal si dohodu o zmene pracovnej zmluvy ? Ide o trvalé alebo dočasné preradenie ?
KEJKA
05.07.13,11:36
Preradiť ťa moze bez tvojho suhlasu na 3 mesiace
Plat ti znížiť nemože teda nie pevne stanovenu sumu
pokiaľ nepodpíšeš iný platový dekrét, zmena nenastane
Može však krátiť pohyblivé nenárokovateľné zložky mzdy. proti tomu zasa ty neurobíš nič.
Ak ide o trvalé preradenie musi mať tvoj písomný súhlas
arpisko
05.07.13,12:43
V pracovnej zmluve mam zaradenie servisný technik, žiadnu dohodu o zmene pracovnej zmluvy mi zamestnávatel nedal podpísať,iba moj veduci ma slovne oboznámil,že moje miesto servisného technoka sa ruší a preraduju ma na miesto operátora výroby..
veronikasad
05.07.13,12:45
Žiadaj (písomne), pridelenie práce zodpovedajúcej pracovnej zmluve
arpisko
05.07.13,12:55
Dakujem .zamestnavatel mi zatial iba slovne slubil, že mi plat ponecha v doterajšej výške,ale ako mam postupovať aby sa nestalo,že mi po nejakom čase 3-6 mesiacov plat upaví samozrejme smerom na dol,ako operátorovi výroby? Ako mám postupovať aby mi garantoval nastálo moj plat? Dakujem za odpoved
KEJKA
05.07.13,13:18
doplnila som odpoveď. O 3 mesiace ti musí dať na podpis novú zmluvu, alebo dodatok, môžeš trvať na tom, aby ti tam garantoval doterajší plat. bez tvojho podpisu ťa musí "vrátiť" na pôvodnú pozíciu - toto však už na 100% neviem. Niekto ma doplní.
bez tvojho písomného súhlasu zam-eľ nemôže ísť proti podmienkam v pôvonej prac.zmluve.
arpisko
05.07.13,13:23
Zamestnávatel mi miesto nedá zodpovedajucej pracovnej zmluve nakolko musel "redukovať" stavy servisných technikov a preradiť ich do výroby.zaujímalo by ma ako mam postupovať aby mi garantoval aspon plat ktorý mám teraz a nezaradil ma nižšie,dakujem
arpisko
05.07.13,13:36
Mylím,že toto bude trvalé preradenie nakolko zamestávateľ potrebuje "zredukovať" servis.technikov a preradiť ich do výroby ako operátorov,tak mi oznámili,že miesto sa ruší a možem isť do výroby.písomne však ešte nám nič ani som nič nepodpisoval,tak sa radím aby so mnou zamestnavatel "nevybabral",dakujem
KEJKA
05.07.13,13:51
no tak je to organizačná zmena, ak by si nesúhlasil, tak ti môže dať výpoveď z dôvodu nadbytočnosti ale máš nárok na odstupné.
Vybabrať s tebou môže, ak tam bdueš dobrovoľne pracovať za nižší plat, bude tvoje odstupné tiež nižšie.
arpisko
05.07.13,14:42
No momentálne bohužial si nemožem dovoliť zostat bez práce, ja by som iba chcel aby mi aspon ponechal moj plat ktorý mi síce slubil,ale možem to žiadať od neho aj na papiery? aby mi to garantoval ?je také niečo možne?
terezamaria
05.07.13,15:16
Zamestnávateľ môže spraviť nasledovné :
1. Môže Ti dať Výpoveď z nadbytočnosti, § 63, ods.1, písm.b/ Zákonníka práce, nakoľko znižuje stav servisných technikov.
2. Môže Ti ponúknuť inú pracovnú pozíciu, teda operátor výroby, s tým, že Ti dajú aj inú pracovnú zmuvu, s inými náležitosťami / výška platu a pod..../

§ 54
Dohoda o zmene pracovných podmienok


Dohodnutý obsah pracovnej zmluvy možno zmeniť len vtedy, ak sa zamestnávateľ a zamestnanec dohodnú na jeho zmene. Zamestnávateľ je povinný zmenu pracovnej zmluvy vyhotoviť písomne.

§ 55
Preradenie na inú prácu


(1) Vykonávať práce iného druhu alebo na inom mieste, ako boli dohodnuté v pracovnej zmluve, je zamestnanec povinný len výnimočne, a to v prípadoch ustanovených v odsekoch 2 a 4.

(2) Zamestnávateľ je povinný preradiť zamestnanca na inú prácu, ak

a) zamestnanec, vzhľadom na svoj zdravotný stav podľa lekárskeho posudku dlhodobo stratil spôsobilosť naďalej vykonávať doterajšiu prácu, alebo ak ju nesmie vykonávať pre chorobu z povolania alebo pre ohrozenie touto chorobou, alebo ak na pracovisku dosiahol najvyššiu prípustnú expozíciu určenú rozhodnutím príslušného orgánu verejného zdravotníctva,
b) tehotná žena, matka do konca deviateho mesiaca po pôrode a dojčiaca žena vykonáva prácu, ktorou sa nesmú tieto ženy zamestnávať alebo ktorá podľa lekárskeho posudku ohrozuje jej tehotenstvo alebo materské poslanie,
c) je to nevyhnutné podľa lekárskeho posudku alebo rozhodnutia orgánu verejného zdravotníctva v záujme ochrany zdravia iných osôb pred prenosnými chorobami (ďalej len „karanténne opatrenie“),
d) je to nevyhnutné podľa právoplatného rozhodnutia súdu alebo iného príslušného orgánu,
e) zamestnanec pracujúci v noci na základe lekárskeho posudku je uznaný za nespôsobilého na nočnú prácu,
f) tehotná žena, matka do konca deviateho mesiaca po pôrode a dojčiaca žena pracujúca v noci požiada o preradenie na dennú prácu.

(3) Ak nemožno dosiahnuť účel preradenia podľa odseku 2 preradením zamestnanca v rámci pracovnej zmluvy, môže zamestnávateľ preradiť zamestnanca v týchto prípadoch po dohode aj na prácu iného druhu, ako bol dohodnutý v pracovnej zmluve.

(4) Zamestnávateľ môže preradiť zamestnanca aj bez jeho súhlasu na čas nevyhnutnej potreby na inú prácu, ako bola dohodnutá, ak je to potrebné na odvrátenie mimoriadnej udalosti alebo na zmiernenie jej bezprostredných následkov.

(5) Práca, na ktorú zamestnávateľ preraďuje zamestnanca podľa odseku 3, musí zodpovedať zdravotnej spôsobilosti zamestnanca na prácu. Pracovné podmienky vrátane mzdových podmienok a podmienky zamestnávania dočasne pridelených zamestnancov musia byť rovnako priaznivé ako u porovnateľného zamestnanca užívateľského zamestnávateľa, ak ďalej nie je ustanovené inak.

(6) Zamestnávateľ je povinný vopred prerokovať so zamestnancom dôvod preradenia na inú prácu a dobu, počas ktorej má preradenie trvať. Ak preradením zamestnanca dochádza k zmene pracovnej zmluvy, zamestnávateľ je povinný vydať mu písomné oznámenie o dôvode preradenia na inú prácu a o jeho trvaní okrem prípadov uvedených v odseku 4.

Pokiaľ chceš zostať pracovať v podniku, rozhodni sa, či podpíšeš zmenu pracovného zaradenia. Až Ti sľúbili rovnaký plat, žiadaj, aby bol v novej pracovnej zmluve alebo dodatku k pôvodnej pracovnej zmluve napísaný aj plat.
veronikasad
06.07.13,09:23
Platom rozumieš základnú mzdu (mesačnú, hodinovú), alebo aj nejakú pohyblivú zložku (prémie, odmeny) ?
arpisko
06.07.13,20:34
plat -myslím základnú mzdu (tarif) bez pohyblivej zložky
KEJKA
06.07.13,21:11
na základnú mzdu ti siahnuť nemôže, kým nepodpíšeš dodatok k zmluve, resp. novú zmluvu.
Takže si daj pozor, aby popri preradení bol v tej zmluve aj plat uvedený ako základný - suma, ktorú chceš naisto dostávať.
veronikasad
06.07.13,21:16
Základnú mzdu ti môže zmeniť len dodatkom k pracovnej zmluve (ak ide o trvalé preradenie)