radovan192
14.03.06,08:59
Ahojte Poraďáci,

kto mi poradí aké dokumenty treba pri účtovnej závierke poslať na Obchodný register?

Za Vašu ochotu vopred díky.
Tweety
14.03.06,08:01
Ahojte Poraďáci,

kto mi poradí aké dokumenty treba pri účtovnej závierke poslať na Obchodný register?

Za Vašu ochotu vopred díky. Do Zbierky lístin: 1x Súvaha, Výkaz ziskov a strát, Poznámky.:cool: Cash flow, ak je povinnosť autidu.
maartin
04.04.11,13:06
ahojte, len sa chcem opytat - stacia tam fotokopie, a musi ist konatel?

dakujem krasne
tweedle
04.04.11,13:08
ahojte, len sa chcem opytat - stacia tam fotokopie, a musi ist konatel?

dakujem krasne

ja dávam originály, schválené výkazy,,odovzdávaš to na podateľni takže konateľ s tým ísť nemusí, stačí keď je na dokumentoch podpísaný
LUBY
04.04.11,13:23
Ja dávam kópie so sprievodným listom podpísaným konateľom a posielam na doručenku poštou... nikto nič nenamieta
truch
04.04.11,14:17
Do Zbierky lístin: 1x Súvaha, Výkaz ziskov a strát, Poznámky.:cool: Cash flow, ak je povinnosť autidu.

Ja ešte pridávam vyhlásenie /zmysle § 9 odst.6 zákona 530/2003 Z.z o obchodnom registri./ Predtým som dávala zápisnicu z VH, ale tu na porade som čítala, že nie zápisnicu, ale vyhlásenie:),tak som si dala poradiť:)
Mám všetko vytlačené z PC, dám podpísať a odnesiem do podateľne, je jedno kto to podá:)
LUBY
04.04.11,17:42
Vyhlásenie sa podáva pri jednoosobovej sro, pokial sa nemýlim...pri viacerých spoločníkoch sa robí zápisnica z vz
KEJKA
04.04.11,17:57
Zápisnica VZ - schvaľuje RUZ..... na OR sa nedáva
Rozhodnutie jediného spol......detto pri jednoosobovej sro,

do zbierky listín OR sa dáva
Vyhlásenie konateľa, že RUZ bola/nebola schválená, len tento dokument sa prikladá.
nedielka
04.04.11,18:00
Teraz budem vyzerat ako totalny debil,ale naco sa davaju tieto dokumenty na obchodny register??
TinaL
04.04.11,18:01
Lebo to zákon prikazuje. :)
nedielka
04.04.11,18:10
Doslaka,takze co som posielala na danovy urad danove priznanie, to posielam aj na prislusny obchodny register kazdy rok??? kde by som nasla blizsi link k tejto teme? dakujem a pekny vecer
truch
04.04.11,18:53
Doslaka,takze co som posielala na danovy urad danove priznanie, to posielam aj na prislusny obchodny register kazdy rok??? kde by som nasla blizsi link k tejto teme? dakujem a pekny vecer

chceš link na OR?
tu sa o tom veľa písalo
http://www.porada.sk/t4437-obchodny-register-a-archiv-listin.html?highlight=zbierka+list%EDn
KEJKA
04.04.11,19:03
Doslaka,takze co som posielala na danovy urad danove priznanie, to posielam aj na prislusny obchodny register kazdy rok??? kde by som nasla blizsi link k tejto teme? dakujem a pekny vecer
až na to, že neposielaš daňové priznanie, len tie prílohy.
maartin
04.04.11,19:43
Dakujem za radu, ste super,

stiahol som si vzor vyhlasenia, zajtra to odnesiem na OR. Len este taka drobnost, v mojom vzore je uvedene aj rodne cislo konatela, je nutne tuto informaciu podavat? Boh vie kde na urade sa ten popier bude povalovat a predsa je to citliva informacia.
KEJKA
04.04.11,19:58
nie netreba
mamina h.
27.07.11,13:31
Do Zbierky lístin: 1x Súvaha, Výkaz ziskov a strát, Poznámky.:cool: Cash flow, ak je povinnosť autidu.
prosim co su tie POZNAMKY?
mam tych otazok viac, ale tema sa opakuje, tak som ich dala sem, neporadite prosim ?
http://www.porada.sk/1807483-post441.html
srdecna vdaka