lupajz
08.07.13,07:31
Mám problém s jedným predajcom, pred 3ma a pol týždňami som u nich kúpil monitor a na druhy deň rovno odniesol na reklamáciu s tým že nefunguje HDMI pripojenie. Zamestnanec pracujúci v mojom meste, ktorý tovar prevzal mi 3 a pol týždňa nevie povedať kde môj monitor je, ale povedal mi že bolo schválené, že mi bude vymenený za nový kus. Preto sa pýtam, ak mi dovezú nový mám požadovať úplne nový záručný list s novou zárukou 2 roky ? Za odpoveď ďakujem
duves
08.07.13,05:34
Ja si myslim, že platí den prveho nakupu. Vymenu tovaru ti urobia v zmysle legislatívy. Ved by bola šialenosť, ak by sa to pokazilo v 23 mesiaci a chcel by si dalšie 2 roky záruku.
stormcatcher
08.07.13,05:49
možno je to šialenosť. ale keď sa ti napr. pc niečo pokazí a vymenia komponent, tak naň dostaneš 24m záruku. Tiež by bolo šialenstvo keby v 23. mesiaci vymenili, a v prvom mesiaci po záruke by bol nefunkčný. Teda po mesiaci prevádzky.
lupajz
08.07.13,05:49
To mi je jasné, ale pýtam sa preto lebo na faktúre je aj sériové číslo, ktoré bude iné, tak aby tam potom v budúcnosti nevznikol problém.
stormcatcher
08.07.13,05:54
musíš dostať potvrdenie o výmene za nový kus