Fair Jobs
14.03.06,09:52
Ahojte vsetci..

Mam problem s odomknutim uctovnictva...Uzavrela som rok, cize sa aj uzamklo a ked dam prikaz odomknut k 31.12.2005, tak sa neodomkne. Co mam robit ? Potrebujem len zmenit cislo jednej faktury ?

Dakujem

Petra
ondrejvla
14.03.06,09:02
Ahojte vsetci..

Mam problem s odomknutim uctovnictva...Uzavrela som rok, cize sa aj uzamklo a ked dam prikaz odomknut k 31.12.2005, tak sa neodomkne. Co mam robit ? Potrebujem len zmenit cislo jednej faktury ?

Dakujem

Petra

Skús zavolať na horúcu linku spoločnosti, odkiaľ máš soft, sú povinní ti poradiť, pokiaľ tento problém nemáš v manuáli riešený. Je dôležité si v každom softe pred ročnou uzávierkou zazálohovať údaje či už napálením na CD, alebo na disketu, aby si v prípade ako je tento mohla obnoviť dáta.
Fair Jobs
14.03.06,09:15
horuca linka mi velmi nepomoze, pretoze soft som kupovala predminuly rok a na tento rok nemam zakupeny servis. Zaujimave, ze dovtedy bolo vsetko v pohode..Udaje zalohovane mam, ale to mi velmi asi nepomoze..
Dada
14.03.06,09:19
Mám taký pocit, že s tým nenarobíš nič. Ak si po údajovej uzávierke, tak sa tam už nedostaneš. Jedine, žeby si zálohu, ktorú si si urobila pred údajovou uzávierkou opäť nahrala, ale tým pádom tam nebudeš mať údaje, ktoré si nahadzovala po zálohe.
Fair Jobs
14.03.06,09:24
aj minuly rok som mala podobny pripad a aj po uzavierke sa dalo uctovnictvo odomknut.
Fair Jobs
14.03.06,09:25
uz je to v pohode...stacilo zmenit datum na 1.1.2005 a nie 31.12.2005.
duficek
14.03.06,09:35
mam iny soft, tiez nemozem menit uctovnictvo po uzavierke. ale ked potrebujem predsa len nieco zmenit v starom uctvnictve, niekde v menu mam "tlacitko" na zmenu datumu uctovnej zavierky, tym uctovnictvo odomknem, zmenim potrebne veci a zavierky vykonam zase k 31.12
skus pohladat aj ty ci tam nemas taku volbu, pozri manual k programu.

EDIT - tak som prisiel po funuse :)