Boodie
09.07.13,17:20
Dobrý deň.
V zamestnaní pracujem v trojsmennej prevádzke (12h smeny). Smeny sú určené vopred na celý rok a každú smenu som si povinný zapísať do (tzv.) smenovej tabuľky. Tú na konci mesiaca schvaľuje manažér. Z takto schválenej tabuľky vychádza HR oddelenie pri počítaní a vyplácaní miezd.

Nedávno vysvitlo, že nie všetky príplatky za smeny počas sviatkov boli vyplatené správne. Celý problém spočíva v nočných smenách, ktoré prirodzene pokračujú po polnoci a:
- začínajú cez všedný deň a končia cez sviatok (zamestnávateľ nevypláca žiaden príplatok za sviatok),
- začínajú cez sviatok a končia cez všedný deň (zamestnávateľ vypláca celú smenu s príplatkom za sviatok).

Práve druhý prípad nastal v minulom roku asi 4 krát, pričom zamestnávateľ nevyplatil príplatok za sviatok za celú smenu, ale len za jej časť do polnoci (a od polnoci bez príplatku). V tom čase existoval iný spôsob zápisu smien do smenovej tabuľky (smena do polnoci s príplatkom+smena po polnoci bez príplatku). Na tento nesprávny postup neupozornil ani manažér, ani HR.

Keďže príplatky, o ktoré som bol podľa môjho názoru ukrátený, nie sú zanedbateľné, chcel by som o ne zamestnávateľa žiadať dodatočne.

Chcel by som vedieť, ako mám postupovať:
1. Poslať na HR Výzvu na vydanie bezdôvodného obohatenia?
2. Akú čiastku mám žiadať, budem schopný si to vypočítať (nie som ekonóm), alebo mám žiadať len "nedoplatok" a uviesť ako vznikol?
3. Existuje nejaká premlčacia doba?
4. Môže sa zamestnávateľ odvolať na to, že chybu som spôsobil ja? Zamestnávateľ sa už nepriamo odvolal na bezmocnosť kontrolovať všetky naše zápisy (2000 zamestnancov), ktoré odsúhlasí manažér.
5. Môžem žiadať prípadné náhrady súdnych trov?

Navyše, existuje podozrenie, že takéto prípady sa v našej firme stávajú bežne a u veľkého množstva zamestnancov.

Ďakujem vopred za každú cennú radu!
Monika Kováčová
09.07.13,18:52
neviem, či som dobre pochopila zadanie, ale je dôležité aby si uviedol, aký máte rozvrh pracovných smien - či je práca vo sviatok považovaná za platený sviatok, alebo či je pracovným dňom - pozri ustanovenia o nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase a ešte § 95

Na pracoviskách s nočnými zmenami sa začína deň pracovného pokoja hodinou zodpovedajúcou nástupu pracovnej zmeny, ktorá v pracovnom týždni nastupuje podľa rozvrhu zmien ako prvá ranná zmena.

a v neposlednom rade §122 (3) Zamestnancovi, ktorý nepracoval preto, že sviatok pripadol na jeho obvyklý pracovný deň, patrí náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku, ak mu mzda ušla pre sviatok. U zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa sviatok, ktorý pripadne na jeho obvyklý pracovný deň, považuje za odpracovaný deň, za ktorý mu patrí mzda. Tomuto zamestnancovi náhrada mzdy za sviatok nepatrí. V kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve možno dohodnúť, že aj u zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa bude postupovať podľa prvej vety.