znamenie
09.07.13,17:50
má niekto skusenost s firmou RK trading s.r.o. Košice Dvorkinova 4,nevrátili mi zálohu,lebo dohodnutý tovar neobstarali,hoci tvrdili,že ho majú a ked som obstarala dopravu nedvíhali telefon,
buchač
09.07.13,18:11
Roman K. má tak široké spektrum služieb , sa ani nedivím , že nestíha ...
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=179828&SID=4&P=0

Nehnevaj sa , to chlapec akože zoženie materiál na strechu a Ty si objednala dopravu ???
Neskutočné ....
znamenie
15.07.13,12:28
však ak to bolo nad jeho sily mal mi vrátit zálohu a je to, teraz sa mám vláčit po súdoch ,aby som peniaze dostala spat, to je neuveritelné
kopretinka
22.07.13,18:09
znamenie
23.07.13,19:33
no a je to tu , další podvodník, pozor min. od 3 ludí zobral zálohu na strechu a nedvíha telefon, peniaze prevzala na svoj účet nejaká Vybošteková Júlia zrejme komplic Radovana Kurtyho z Bardejova už je podané trestné oznámenie pre podvod,ii, poškodení hláste sa na polícii, som zvedavá či si s týmto malým podvodníčkom, čo robí hanbu všetkým podnikatelom a internetovým obchodom, dajú rady !!!
Roman Kováč
12.08.13,21:25
Dobry den,
Ja som Roman Kováč, jediný konatel spolocnosti RK-TRADING s.r.o. S urcitostou je jasne, ze sa niekto podvodom zaregistroval na dopyte123 a mozno aj inde pod nazvom mojej spolocnosti a vylakava od ludi peniaze za rozne sluzby. Za poslednych par mesiacov sa nam schranka neustale plni doporucenymi listami od poskodenych, co nam poriadne strpcuje zivot. Dnes som bol podat trestne oznamenie na policii v Kosiciach III., na zatial neznameho pachatela z dovodu podvodu a poskodzovania obchodného mena mojej spolocnosti, ako aj mena mojho, Tato moja spolocnost sa prekticky zaobera takmer vyhradne opravami automobilov a nie dodavkami stavebneho materialu. Cislo uctu mame vedene v SLSP a nie v tatrabanke, ako ten podvodnik, ktory sa za mna vydava, taktiez email, ktorym s vami komunikuje nieje moj.. Taktiez telefonne cislo, ktore mi bolo tiez ukazane na policii vobec nepoznam, tak som povedal policajtom, nech ho daju lokalizovat a nech zistia IP Adresu odkial ten podvodnik komunikuje. Som ochotny vyplatit odmenu za informacie a pripadne dolapenie tohoto cloveka, nakolko mam dost prace a nemam cas riesit neustale listy podvedenych ludi a spolocnisti, ktorí naleteli tomuto podvodníkovi.
Roman Kováč
12.08.13,21:28
Dakujem za podporu, naozaj mam s tym dost vazne problemy, dufam, ze policia ochrani moju spolocnost RK-Trading s.r.o. a nedojde k poskodeniu mena mojej spolocnosti, ktora podnika a jedna iba slusne ferovo a korektne, Roman Kováč - konaťel.